Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 18 września 2019 11:59

X GRAND PRIX MYSŁOWIC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA (W UKŁADZIE POZIOMYM / ALFABETYCZNYM)

alt

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników, którzy ukończyli obowiązkowy BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2019-02-16 na pełnym dystansie 6,7km)

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

 

SUMA

 

UWAGI

1

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

=======

=======

=======

=======

 

 

00:51:53

I K

2

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:36:49

00:33:50

00:37:13

00:37:39

=======

 

 

01:48:18

III

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:51:33

00:48:02

00:49:30

00:50:24

=======

 

 

02:29:59

III K/NW

4

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

00:47:21

00:49:58

=======

=======

=======

 

 

01:37:19

II NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:52

00:47:45

00:47:26

=======

00:46:15

 

 

02:21:52

III NW

6

Baster Sławomir

Chrzanów

00:42:43

=======

=======

=======

00:37:47

 

 

01:20:30

II

7

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:58:31

00:56:17 

00:54:35

=======

00:54:27

 

 

02:49:15

III K/NW

8

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:30:46

00:31:07

00:30:56

=======

=======

 

 

01:01:53

II

9

Boryszko Iwona

Recepturki

01:03:59

01:01:36

01:00:09

01:05:47

00:59:56

 

 

04:11:18

IV K/NW

10

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:38:59

=======

00:37:56

00:38:52

00:37:34

 

 

01:55:25

III

11

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:59:07

00:56:47

=======

=======

00:57:26

 

 

02:53:20

III NW

12

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

00:35:56

00:35:16

=======

=======

 

 

01:14:31

II

13

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

=======

=======

=======

=======

 

 

00:47:56

I NW

14

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:35:31

00:33:14

=======

00:34:31

00:34:43

 

 

02:17:59

IV

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:43

00:58:11

01:01:11

=======

01:01:59

 

 

03:03:53

III K/NW

16

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

00:32:10

=======

=======

=======

 

 

01:07:14

II Sł.Mund.

17

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

=======

=======

=======

=======

 

 

01:05:03

I K/NW

18

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

=======

=======

=======

=======

 

 

00:45:47

I

19

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

=======

=======

=======

=======

 

 

00:41:02

I NW

20

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:50:39

=======

00:44:18

=======

=======

 

 

00:50:39

I

21

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

=======

=======

=======

=======

 

 

00:25:23

I

22

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:00:48

00:56:16

00:55:24

=======

00:54:26

 

 

02:51:30

III K/NW

23

Drzyzga Adam

Katowice

00:35:50

00:36:31

00:35:00

=======

00:37:02

 

 

01:49:23

III

24

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

=======

=======

=======

=======

 

 

00:36:10

I

25

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:04

00:44:16

00:44:05

=======

=======

 

 

01:31:20

II NW

26

Dudzik Zenon

Katowice

00:29:47

00:27:36

00:27:55

00:28:25

00:27:54

 

 

01:53:42

IV

27

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:38:41

00:37:07

00:38:03

00:37:36

00:37:53

 

 

02:31:17

IV

28

Frania Tomasz

Endurance Team

00:37:08

00:37:11

=======

00:38:59

=======

 

 

01:53:18

III

29

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:24

00:47:56

=======

00:50:05

00:49:34

 

 

03:17:59

IV K/NW

30

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:25

00:54:31

00:54:22

00:56:54

00:59:06

 

 

03:49:56

IV K/NW

31

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

=======

=======

=======

=======

 

 

01:00:25

I K/NW

32

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:30:25

00:31:05

00:31:28

00:33:17

=======

 

 

01:34:47

III

33

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:54:25

00:51:44

00:50:21

00:50:07

00:48:22

 

 

03:24:38

IV NW

34

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:35:08

00:34:40

00:34:55

00:38:23

00:36:28

 

 

02:24:39

IV

35

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:59:22

00:57:57

00:53:33

=======

00:53:58

 

 

02:51:17

III K/NW

36

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

=======

=======

=======

=======

 

 

00:35:28

I

37

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:35

00:47:49

=======

=======

=======

 

 

01:38:24

II NW

38

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:25

00:30:48

00:30:42

=======

00:30:17

 

 

01:32:30

III K

39

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:27:03

00:26:19

00:26:29

00:27:57

00:26:26

 

 

01:47:45

IV

40

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:30:56

=======

=======

00:36:46

00:30:28

 

 

01:38:10

III

41

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

=======

00:35:38

=======

=======

 

 

00:33:59

I CC

42

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

=======

=======

=======

=======

 

 

00:45:46

I K

43

Janicki Jacek

Gliwice

00:36:53

00:34:10

00:34:39

00:33:51

00:33:42

 

 

02:18:36

IV

44

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:43

00:49:45

=======

00:52:16

00:50:16

 

 

03:23:00

IV K/NW

45

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:37:41

00:38:20

00:39:23

00:43:15

00:38:28

 

 

02:37:44

IV

46

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

=======

=======

=======

=======

 

 

00:56:40

I K/NW

47

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

=======

=======

00:36:53

00:33:28

 

 

01:44:37

III K

48

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:41:05

00:34:13

00:35:25

00:35:48

00:33:30

 

 

02:24:36

IV

49

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

=======

=======

=======

=======

 

 

00:37:19

I Sł.Mund.

50

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:24

=======

00:45:15

=======

00:46:53

 

 

01:33:17

II

51

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

=======

=======

=======

=======

 

 

00:44:16

I K

52

Kiszka-Mziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:56:00

00:54:55

=======

=======

=======

 

 

01:50:55

II K/NW

53

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

=======

=======

00:38:13

=======

 

 

01:17:04

II K

54

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:35

00:32:55

00:32:55

00:35:17

00:33:07

 

 

02:13:54

IV Sł.Mund.

55

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:56

=======

00:29:35

00:30:13

00:29:46

 

 

01:29:55

III Sł.Mund.

56

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:43:22

=======

00:38:39

00:40:07

=======

 

 

01:23:29

II K

57

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:33:49

=======

00:36:52

00:32:51

=======

 

 

01:06:40

II CC

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:33

00:37:48

00:37:48

00:39:27

00:37:25

 

 

02:32:13

IV

59

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

=======

=======

=======

=======

 

 

01:02:22

I K/NW

60

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:52

00:53:36

00:57:35

00:58:45

=======

 

 

02:50:13

III K/NW

61

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:08

00:50:13

00:49:34

00:58:45

=======

 

 

02:41:06

III NW

62

Król Krystyna

Recepturki

01:04:02

01:00:46

00:59:16

01:05:46

00:59:01

 

 

04:09:35

IV K/NW

63

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:42

=======

00:48:08

00:51:33

00:49:21

 

 

02:30:36

III K

64

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

=======

=======

=======

=======

 

 

01:01:58

I K/NW

65

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:45

=======

00:49:36

00:51:43

00:49:24

 

 

02:30:52

III NW

66

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:52

00:36:41

00:41:54

00:38:10

00:35:55

 

 

02:32:38

IV Sł.Mund.

67

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

=======

=======

=======

=======

 

 

00:58:10

I K/NW

68

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:47

00:32:33

00:32:41

=======

=======

 

 

01:08:20

II

69

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

01:01:53

00:58:08

=======

=======

=======

 

 

02:00:01

II K/NW

70

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:54:39

00:52:59

=======

00:56:58

=======

 

 

02:44:36

III NW

71

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

00:34:11

00:38:16

00:33:03

00:43:15

00:33:43

 

 

02:29:25

IV

72

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:44:50

00:40:41

00:43:32

=======

00:36:58

 

 

02:02:29

III

73

Lubowiecki Adam

Katowice

01:01:35

=======

01:02:32

01:04:00

01:05:21

 

 

03:10:56

III NW

74

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:16

00:28:54

00:28:31

00:29:42

00:28:20

 

 

01:57:12

IV

75

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:49:12

00:48:26

=======

=======

00:47:00

 

 

02:24:38

III NW

76

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

=======

=======

=======

00:59:24

 

 

01:59:42

II K/NW

77

Madej Marek

Chorzów

00:31:07

00:29:57

=======

00:31:03

00:30:04

 

 

02:02:11

IV

78

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

=======

=======

=======

=======

 

 

00:28:08

I

79

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:05

00:32:36

00:30:59

00:31:46

=======

 

 

01:36:27

III K

80

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:32:06

00:31:08

00:32:39

00:32:05

=======

 

 

01:35:19

III

81

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

=======

=======

=======

=======

 

 

00:50:53

I

82

Maszniew Romuald

Gliwice

00:50:54

=======

00:39:12

=======

=======

 

 

00:50:54

I

83

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:18

00:31:10

=======

00:33:53

00:32:20

 

 

02:09:41

IV K/ Sł.Mund.

84

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

=======

=======

=======

=======

 

 

00:29:06

I

85

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:16

00:43:44

00:43:49

00:45:07

=======

 

 

02:15:07

III

86

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:58:30

00:54:54

00:55:36

=======

01:18:40

 

 

03:12:04

III K/NW

87

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:18

=======

=======

00:29:53

=======

 

 

00:59:11

II

88

Milczyński Marek

Mysłowice

00:55:36

00:52:19

=======

00:56:27

00:53:40

 

 

03:38:02

IV NW

89

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:45

00:33:03

00:34:17

00:34:08

00:32:39

 

 

02:13:35

IV Sł.Mund.

90

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:39

00:46:10

=======

00:47:23

00:42:12

 

 

03:02:24

IV

91

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

=======

=======

=======

=======

 

 

00:31:09

I K

92

Mróz Krystian

KKM Arktyka

01:02:06

00:55:46

00:55:05

00:57:12

00:54:25

 

 

03:49:29

IV NW

93

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

=======

=======

=======

=======

 

 

00:31:21

I K

94

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

00:37:29

=======

=======

00:32:51

00:30:24

 

 

01:40:44

III

95

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:38:40

00:34:49

00:34:30

00:35:50

00:34:45

 

 

02:24:04

IV

96

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

=======

00:35:33

=======

00:35:28

 

 

01:14:03

II K/ Sł.Mund.

97

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:42

00:46:06

00:45:48

00:47:28

00:45:26

 

 

03:05:42

IV NW

98

Ochot Błażej

Mysłowice

00:30:32

=======

00:27:12

00:27:53

=======

 

 

00:58:25

II

99

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:50

=======

00:24:40

00:26:11

00:24:31

 

 

01:16:32

III

100

Ochowicz Piotr

KCH

00:27:48

00:26:58

00:26:40

=======

00:26:37

 

 

01:21:23

III

101

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

=======

=======

=======

=======

 

 

00:34:45

I K

102

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:25

00:29:54

00:29:55

00:31:06

=======

 

 

01:31:25

III

103

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:35

00:44:40

00:44:26

00:46:26

=======

 

 

02:15:41

III NW

104

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:41

=======

=======

=======

=======

 

 

00:28:41

I

105

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

=======

00:52:50

00:58:30

00:54:05

 

 

02:47:43

III K/NW

106

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

=======

=======

=======

=======

 

 

00:36:02

I K

107

Piecha Kasia

Chorzów

00:39:50

00:38:23

=======

=======

=======

 

 

01:18:13

II K

108

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:30:54

00:29:03

00:29:26

00:30:40

00:29:24

 

 

02:00:01

IV

109

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:34:34

=======

=======

00:31:36

00:29:25

 

 

01:35:35

III

110

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:31:01

00:33:36

=======

00:32:41

00:33:03

 

 

02:10:21

IV

111

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:29:58

00:27:35

=======

00:27:24

00:27:42

 

 

01:52:39

IV

112

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

=======

=======

=======

=======

 

 

00:26:16

I

113

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

00:30:58

00:28:49

00:28:13

00:26:50

 

 

01:54:18

IV Sł.Mund.

114

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

=======

=======

=======

=======

 

 

01:01:52

I K/NW

115

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

=======

=======

=======

=======

 

 

00:34:14

I

116

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

=======

=======

=======

=======

 

 

00:29:37

I K

117

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:59

00:29:56

=======

00:30:53

00:29:03

 

 

01:58:51

IV

118

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

00:30:35

00:31:55

00:33:27

00:32:32

 

 

02:08:41

IV

119

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

=======

=======

=======

=======

 

 

00:24:44

I

120

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:50:51

00:49:34

00:49:26

=======

=======

 

 

01:40:25

II NW

121

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:42:47

00:41:46

00:42:59

=======

00:42:17

 

 

02:06:50

III NW

122

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

=======

=======

=======

=======

 

 

00:28:00

I

123

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:27:31

=======

00:25:35

00:26:42

=======

 

 

00:54:13

II

124

Sojka Robert

Chorzów

00:33:39

00:30:53

00:33:54

00:32:57

=======

 

 

01:37:29

III

125

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:24

=======

00:53:22

01:01:13

00:57:27

 

 

02:55:04

III NW

126

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:12

00:58:51

01:06:20

01:01:12

=======

 

 

03:02:15

III K/NW

127

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:31:03

00:47:35

01:05:06

00:31:29

=======

 

 

01:50:07

III

128

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:09

00:30:30

00:32:34

00:37:19

00:30:07

 

 

02:10:05

IV

129

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

00:37:49

00:35:32

=======

=======

=======

 

 

01:13:21

II

130

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

=======

00:50:03

00:50:29

00:50:25

 

 

02:33:11

III K/NW

131

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:58

00:28:10

00:27:31

00:28:21

00:28:30

 

 

01:56:59

IV

132

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:34:19

=======

 00:33:16

00:35:15

00:33:35

 

 

01:43:09

III Sł.Mund.

133

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:44:14

00:36:35

=======

00:43:07

=======

 

 

02:03:56

III

134

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:40

00:32:50

=======

00:36:17

00:33:22

 

 

02:17:09

IV

135

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:17

00:38:40

00:36:06

00:37:36

00:38:11

 

 

02:32:44

IV K

136

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:44

00:38:06

=======

00:44:26

=======

 

 

01:59:16

III CC

137

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:28

=======

00:27:32

=======

=======

 

 

00:28:28

I

138

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:28:51

00:28:48

=======

00:30:33

=======

 

 

01:28:12

III K

139

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

00:30:23

00:30:48

00:31:05

00:31:03

 

 

02:03:29

IV Sł.Mund.

140

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:08

=======

00:32:47

00:34:04

00:30:58

 

 

01:38:10

III

141

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:54

00:28:15

00:28:01

00:28:30

=======

 

 

01:25:39

III

142

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:18

00:54:27

00:55:00

00:58:54

00:53:57

 

 

03:45:36

IV K/NW

143

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

=======

=======

=======

=======

 

 

00:52:10

I K/NW

144

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

=======

=======

=======

=======

 

 

00:58:22

I

145

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:32:13

00:29:13

00:29:45

00:29:38

00:30:00

 

 

02:01:04

IV

146

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

=======

=======

=======

=======

 

 

01:04:45

I K/NW

147

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

=======

=======

=======

=======

 

 

01:06:43

I K/NW

148

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

=======

=======

=======

=======

 

 

01:07:15

I K/NW

149

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:15

=======

00:34:24

=======

=======

 

 

00:35:15

I

150

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:28

00:53:55

=======

=======

=======

 

 

01:52:23

II K/NW

151

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:01

00:35:15

=======

=======

00:36:14

 

 

01:48:30

III

152

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

=======

=======

=======

=======

 

 

00:46:08

I

153

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

=======

=======

=======

=======

 

 

00:28:11

I

154

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:29

00:32:30

00:34:10

=======

=======

 

 

01:05:59

II

155

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:51:14

00:46:54

00:48:23

00:49:32

00:46:50

 

 

03:14:30

IV NW

156

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:30:25

00:31:06

00:29:06

=======

=======

 

 

01:01:31

II

157

Witkowska Maria

Katowice

00:51:10

00:50:15

00:49:35

00:50:12

=======

 

 

02:31:37

III K/NW

158

Wizner Czesław

IPA

00:42:08

00:38:43

=======

00:44:50

=======

 

 

02:05:41

III Sł.Mund.

159

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

=======

=======

=======

=======

 

 

00:50:06

I K

160

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:21

00:35:28

00:35:57

00:34:29

00:34:48

 

 

02:21:06

IV Sł.Mund.

161

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:33:11

00:32:26

00:32:26

00:33:00

00:31:52

 

 

02:10:29

IV K

162

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:17

=======

00:34:49

00:37:53

00:37:03

 

 

01:51:13

III K

163

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

=======

=======

=======

=======

 

 

00:58:11

I K/NW

164

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:35:10

00:34:33

00:32:36

00:34:06

00:33:24

 

 

02:17:13

IV

165

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:29:40

=======

00:28:53

=======

=======

 

 

00:29:40

I

166

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

=======

=======

=======

=======

 

 

01:06:37

I K/NW

167

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:36

00:37:28

00:41:38

=======

00:40:20

 

 

01:57:24

III K

 

 

167 (start w biegu pierwszym zimowym) – 84 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 83 (do klasyfikacji generalnej).

*. 

Stan na dzień: 17-09-2019 (po biegu piątym).

 

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 18 września 2019 13:05
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack