Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 415 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 20 października 2019 19:55

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SZÓSTY - JESIENNY

2019-10-19

alt

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VI

UWAGI

 1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:44

 

2

Błotko Jacek

UKS Chromik Mysłowice

00:25:52

 

3

Lisowski Adam

Socios Silesia

00:26:30

 

4

Ochowicz Piotr

KCH

00:26:46

 

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:52

Sł.Mund.

6

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:20

 

7

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:50

 

8

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:27:54

 

9

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:27:56

 

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

11

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:28:38

 

12

Piętka Radosław

Sosnowiec

00:28:47

 

13

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:52

 

14

Madej Marek

Chorzów

00:29:03

 

15

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:29:07

 

16

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:29

Sł.Mund.

17

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:29:39

 

18

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:29:50

 

19

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:02

 

20

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:07

K

21

Stodolski Mateusz

Sosnowiec

00:30:15

 

22

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:20

K

23

Malejka Rafał

Katowice

00:30:52

 

24

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:30:58

 

25

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

K

26

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:28

 

27

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:31:46

 

28

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:32:08

Sł.Mund.

29

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:10

K/ Sł.Mund.

30

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:32:25

 

31

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:32:41

 

32

Sojka Robert

Chorzów

00:32:43

 

33

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:50

 

34

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:52

K

35

Szmatloch Maciej

Katowice

00:32:56

 

36

Janicki Jacek

Gliwice

00:32:58

 

37

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:33:20

 

38

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

00:33:30

 

39

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:36

 

40

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:33:41

 

41

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:53

Sł.Mund.

42

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:33:59

 

43

Pawelec Rafał

TKKF MOSiR Czeladź

00:34:23

 

44

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:27

K/ Sł.Mund.

45

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:34:35

 

46

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:34:41

Sł.Mund.

47

Dziedzic Bogdan

Mors Hubertus Team

00:35:01

 

48

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:35:24

 

49

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:35:32

 

50

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:40

Sł.Mund.

51

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:35:46

Sł.Mund.

52

Frania Tomasz

Endurance Team

00:35:51

 

53

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:29

CC

54

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:30

Sł.Mund.

55

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:50

 

56

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:36:52

K

57

Szmatloch Bartłomiej

Katowice

00:37:52

 

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:38:30

 

59

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:55

Sł.Mund.

60

Baluch Adam

Katowice

00:39:22

 

61

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:39:32

 

62

Drzyzga Adam

Katowice

00:39:48

 

63

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:40:08

Sł.Mund.

64

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:42:09

K

65

Orlicki Stanisław

Orzeł Rudze

00:42:09

 

66

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:42:45

 

67

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:43:15

K

68

Olbrych Jarosław

Mors Hubertus Team

00:43:21

 

69

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:28

NW

70

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:44

 

71

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:18

NW

72

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:55

NW

73

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:00

NW

74

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:45:22

NW

75

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:19

NW

76

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:39

NW

77

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:49:04

NW

78

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:17

K/NW

79

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:32

K/NW

80

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:41

NW

81

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:50

K/NW

82

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:52

K/NW

83

Witkowska Maria

Katowice

00:52:04

K/NW

84

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:52:29

K/NW

85

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:52:45

NW

86

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:56

NW

87

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:04

K/NW

88

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:08

K/NW

89

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:09

K/NW

90

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:17

K/NW

91

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:55

K/NW

92

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:55:55

NW

93

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:12

NW

94

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:58:11

NW

95

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:47

K/NW

96

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:59:15

K/NW

97

Sagan Irena

40-stolatek Tychy

01:01:21

K/NW

98

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:04

NW

99

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:06:51

K/NW

100

Kożuszek Dominik

Kije W Dobrych Rękach

01:24:00

NW

REKREACJA (Niepełny Dystans):

101

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:22:42

2okr.

102

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:35:02

K/NW 2okr.

103

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:04

K/NW 2okr.

104

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:40:07

K/NW 2okr.

105

Wojtoń Lucyna

Katowice

00:45:52

K/NW 2okr.

106

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:17:32

1okr.

107

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:08

K/NW 1okr.

108

Królikowska Gabriela

Katowice

00:29:10

K 1okr.

109

Wujko Józef

Katowice

PZK

1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:29

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:28

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:18

NW

3

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:55

NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:00

NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:45:22

NW

6

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:19

NW

7

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:39

NW

8

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:49:04

NW

9

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:17

K/NW

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:32

K/NW

11

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:41

NW

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:50

K/NW

13

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:52

K/NW

14

Witkowska Maria

Katowice

00:52:04

K/NW

15

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:52:29

K/NW

16

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:52:45

NW

17

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:56

NW

18

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:04

K/NW

19

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:08

K/NW

20

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:09

K/NW

21

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:17

K/NW

22

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:55

K/NW

23

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:55:55

NW

24

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:12

NW

25

Kożuszek Maurycy

Kije W Dobrych Rękach

00:58:11

NW

26

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:47

K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:59:15

K/NW

28

Sagan Irena

40-stolatek Tychy

01:01:21

K/NW

29

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:04

NW

30

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:06:51

K/NW

31

Kożuszek Dominik

Kije W Dobrych Rękach

01:24:00

NW

32

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:35:02

K/NW 2okr.

33

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:04

K/NW 2okr.

34

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:40:07

K/NW 2okr.

35

Wojtoń Lucyna

Katowice

00:45:52

K/NW 2okr.

36

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:08

K/NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:07

K

2

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:20

K

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:13

K

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:10

K/ Sł.Mund.

5

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:52

K

6

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:27

K/ Sł.Mund.

7

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:36:52

K

8

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:42:09

K

9

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:43:15

K

10

Furtak Monika

Endurance Team

00:49:17

K/NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:32

K/NW

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:50

K/NW

13

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:52

K/NW

14

Witkowska Maria

Katowice

00:52:04

K/NW

15

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:52:29

K/NW

16

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:54:04

K/NW

17

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:08

K/NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:09

K/NW

19

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:54:17

K/NW

20

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:55

K/NW

21

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:47

K/NW

22

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:59:15

K/NW

23

Sagan Irena

40-stolatek Tychy

01:01:21

K/NW

24

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

01:06:51

K/NW

25

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

00:35:02

K/NW 2okr.

26

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:04

K/NW 2okr.

27

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:40:07

K/NW 2okr.

28

Wojtoń Lucyna

Katowice

00:45:52

K/NW 2okr.

29

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:08

K/NW 1okr.

30

Królikowska Gabriela

Katowice

00:29:10

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:52

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:29

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:32:08

Sł.Mund.

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:10

K/ Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

00:33:53

Sł.Mund.

6

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:27

K/ Sł.Mund.

7

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:34:41

Sł.Mund.

8

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:40

Sł.Mund.

9

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:35:46

Sł.Mund.

10

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:30

Sł.Mund.

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:55

Sł.Mund.

12

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:40:08

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:26:52

Sł.Mund.

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:52

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:02

 

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:30:20

K

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:28

 

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:35:32

 

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:30

Sł.Mund.

9

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:50

 

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:38:55

Sł.Mund.

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:44

 

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:32

K/NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:47

K/NW

14

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:22:42

2okr.

15

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:17:32

1okr.

LEGENDA:

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

 

Poprawiony: niedziela, 20 października 2019 19:56
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack