Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

rcu.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 258 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 26 października 2019 18:31

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(Z uwzględnieniem Biegu Trzeciego – Polska Biega !!! )

alt

 KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III +  

V + V + VI

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:05:58

V (PB)

2

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

02:14:14

V (PB)

3

Ochowicz Piotr

KCH

02:14:49

V

4

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:20:33

V

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł.Mund.+ (PB)

6

Dudzik Zenon

Katowice

02:21:32

V +(PB)

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:25:17

V+ (PB)

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:24:30

V (PB)

9

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

V

10

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:28:59

V Sł.Mund. (PB)

11

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

02:29:27

V (PB)

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:29:58

V (PB)

13

Turek Rafał

Owocowa Kraina

02:30:54

V+ (PB)

14

Madej Marek

Chorzów

02:31:14

V

15

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:33:32

V K (PB)

16

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:35:37

V Sł.Mund.+ (PB)

17

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

02:37:05

V (PB)

18

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:37:33

V K (PB)

19

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

02:38:40

V (PB)

20

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:40:07

V+  (PB)

21

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:40:36

V (PB)

22

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:41:42

V K+ (PB)

23

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

24

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

02:42:07

V

25

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:42:25

V (PB)

26

Sojka Robert

Chorzów

02:44:06

V (PB)

27

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

28

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:49:40

V Sł.Mund.+ (PB)

29

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:50:03

V+ (PB)

30

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:50:45

V

31

Budkowski Sebastian

Mysłowice

02:51:19

V

32

Janicki Jacek

Gliwice

02:51:34

V+ (PB)

33

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł.Mund.+ (PB)

34

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

02:58:39

V+ (PB)

35

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

02:59:30

V (PB)

36

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

03:00:01

V (PB)

37

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

03:00:03

V+ (PB)

38

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

03:02:55

V+ (PB)

39

Drzyzga Adam

Katowice

03:04:11

V (PB)

40

Dziubdziela Jarosław

Katowice

03:09:20

V (PB)

41

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:09:36

V K+ (PB)

42

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:10:43

V+ (PB)

43

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł.Mund.+ (PB)

44

Jęczmyk Jakub

Będzin

03:17:16

V+ (PB)

45

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

03:21:11

V K (PB)

46

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:22:51

V (PB)

47

Stachowiak Sebastian

Katowice

03:24:52

V (PB)

48

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

03:33:17

V NW (PB)

49

Olszański Karol

Fear The Return

03:45:02

V NW (PB)

50

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:45:09

V

51

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:50:42

V NW+ (PB)

52

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:54:40

V NW (PB)

53

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:00:49

V NW+ (PB)

54

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

55

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:09:19

V K/NW (PB)

56

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

57

Stefaniak Emila

Sosnowiec

04:13:06

V K/NW (PB)

58

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

59

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

04:13:42

V NW +(PB)

60

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:20:21

V NW (PB)

61

Milczyński Marek

Mysłowice

04:31:58

V NW

62

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:36:28

V K/NW (PB)

63

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

04:38:07

V K/NW (PB)

64

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

04:38:58

V K/NW (PB)

65

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW+ (PB)

66

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:41:57

V K/NW (PB)

67

Mróz Krystian

KKM Arktyka

04:42:14

V NW+ (PB)

68

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

04:44:18

V K/NW (PB)

69

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

04:44:21

V NW (PB)

70

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:03:51

V K/NW (PB)

71

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

05:07:50

V K/NW (PB)

72

Król Krystyna

Recepturki

05:08:51

V K/NW (PB)

73

Boryszko Iwona

Recepturki

05:11:27

V K/NW (PB)

74

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

05:14:31

V K/NW (PB)

75

Lubowiecki Adam

Katowice

05:15:32

V NW (PB)

76

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:53:40

IV (PB)

77

Piłat Łukasz

Mysłowice

02:08:16

IV

78

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

02:09:08

IV

79

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:15:41

IV (PB)

80

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

02:16:25

IV Sł.Mund. (PB)

81

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:17:29

IV K

82

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund.+ (PB)

83

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:26:02

IV K (PB)

84

Frania Tomasz

Endurance Team

02:29:09

IV

85

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

02:33:21

IV (PB)

86

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

02:35:45

IV CC

87

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

02:37:37

IV

88

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:58:56

IV

89

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:59:43

IV NW (PB)

90

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:12:17

IV NW

91

Królikowska Gabriela

Katowice

03:18:44

IV K (PB)

92

Królikowski Mirosław

Katowice

03:20:28

IV NW

93

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

03:46:54

IV K/NW (PB)

94

Smoleń Jarosław

Mysłowice

01:19:48

III (PB)

95

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:23:20

III (PB)

96

Ochot Błażej

Mysłowice

01:25:37

III (PB)

97

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

98

Winczakiewicz Michał

PKO BP

01:30:37

III (PB)

99

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

01:32:49

III (PB)

100

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

01:40:44

III

101

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:41:01

III (PB)

102

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:41:55

III Sł.Mund.

103

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:43:32

III CC (PB)

104

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

01:48:30

III

105

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:49:47

III (PB)

106

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:02:08

III K (PB)

107

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

108

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

02:18:32

III (PB)

109

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:29:51

III NW (PB)

110

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

111

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

112

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:37

II

113

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:58:33

II

114

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:59:11

II

115

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

01:09:37

II CC (PB)

116

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:09:39

II

117

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

01:13:21

II

118

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

119

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

120

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

121

Baster Sławomir

Chrzanów

01:20:30

II

122

Maszniew Romuald

Gliwice

01:30:06

II (PB)

123

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

01:34:57

II (PB)

124

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

125

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

126

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

127

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

128

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

129

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

130

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

I

131

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

I

132

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

I

133

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

I

134

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

I

135

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

I

136

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

I

137

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

138

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

139

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

140

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

I

141

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

I

142

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

143

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

I

144

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

145

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

146

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

147

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

148

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

I

149

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

I

150

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

151

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

152

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

I

153

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

154

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

155

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

156

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

157

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

158

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

I

159

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

160

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

161

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

162

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

163

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

164

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

165

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

166

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

167

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

02:35:45

IV CC

2

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:43:32

III CC (PB)

3

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

01:09:37

II CC (PB)

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

03:33:17

V NW (PB)

2

Olszański Karol

Fear The Return

03:45:02

V NW (PB)

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:50:42

V NW+ (PB)

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:54:40

V NW (PB)

5

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:00:49

V NW+ (PB)

6

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:09:19

V K/NW (PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

9

Stefaniak Emila

Sosnowiec

04:13:06

V K/NW (PB)

10

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

11

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

04:13:42

V NW +(PB)

12

Koziarz Roman

Stadion Śląski

04:20:21

V NW (PB)

13

Milczyński Marek

Mysłowice

04:31:58

V NW

14

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:36:28

V K/NW (PB)

15

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

04:38:07

V K/NW (PB)

16

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

04:38:58

V K/NW (PB)

17

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW+ (PB)

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:41:57

V K/NW (PB)

19

Mróz Krystian

KKM Arktyka

04:42:14

V NW+ (PB)

20

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

04:44:18

V K/NW (PB)

21

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

04:44:21

V NW (PB)

22

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:03:51

V K/NW (PB)

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

05:07:50

V K/NW (PB)

24

Król Krystyna

Recepturki

05:09:51

V K/NW (PB)

25

Boryszko Iwona

Recepturki

05:11:27

V K/NW (PB)

26

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

05:14:31

V K/NW (PB)

27

Lubowiecki Adam

Katowice

05:15:32

V NW (PB)

28

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:59:43

IV NW (PB)

29

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:12:17

IV NW

30

Królikowski Mirosław

Katowice

03:20:28

IV NW

31

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

03:46:54

IV K/NW (PB)

32

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:29:51

III NW (PB)

33

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

34

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

35

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

36

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

37

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

38

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

39

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

40

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

41

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

42

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

43

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

44

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

45

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

46

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

47

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

48

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

49

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

50

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

51

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

52

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

53

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

54

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

55

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:33:32

V K (PB)

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:37:33

V K (PB)

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

02:41:42

V K+ (PB)

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

5

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:09:36

V K+ (PB)

6

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

03:21:11

V K (PB)

7

Furtak Monika

Endurance Team

04:07:16

V K/NW

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:09:19

V K/NW (PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

10

Stefaniak Emila

Sosnowiec

04:13:06

V K/NW (PB)

11

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

12

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:36:28

V K/NW (PB)

13

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

04:38:07

V K/NW (PB)

14

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

04:38:58

V K/NW (PB)

15

Świgoń Katarzyna

Katowice

04:39:40

V K/NW+ (PB)

16

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

04:41:57

V K/NW (PB)

17

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

04:44:18

V K/NW (PB)

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:03:51

V K/NW (PB)

19

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

05:07:50

V K/NW (PB)

20

Król Krystyna

Recepturki

05:09:51

V K/NW (PB)

21

Boryszko Iwona

Recepturki

05:11:27

V K/NW (PB)

22

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

05:14:31

V K/NW (PB)

23

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:17:29

IV K

24

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund.+ (PB)

25

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:26:02

IV K (PB)

26

Królikowska Gabriela

Katowice

03:18:44

IV K (PB)

27

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

03:46:54

IV K/NW (PB)

28

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

29

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:02:08

III K (PB)

30

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

31

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

32

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

33

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

34

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

35

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

36

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:00:01

II K/NW

37

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

38

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

39

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

40

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

41

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

42

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

43

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

44

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

45

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

46

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

47

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

48

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

49

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

51

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

52

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

53

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

54

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

56

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

57

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł.Mund.+ (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:28:59

V Sł.Mund. (PB)

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:35:37

V Sł.Mund.+ (PB)

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:49:40

V Sł.Mund.+ (PB)

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł.Mund.+ (PB)

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł.Mund.+ (PB)

9

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

02:16:25

IV Sł.Mund. (PB)

10

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund.+ (PB)

11

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

01:41:55

III Sł.Mund.

12

Wizner Czesław

IPA

02:05:41

III Sł.Mund.

13

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

02:14:14

V (PB)

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:21:10

V Sł.Mund.+ (PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:25:17

V+ (PB)

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:25:30

V (PB)

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

02:33:32

V K (PB)

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:40:07

V+  (PB)

7

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:40:36

V (PB)

8

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:42:25

V (PB)

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:57:36

V Sł.Mund.+ (PB)

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:11:33

V Sł.Mund.+ (PB)

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:22:51

V (PB)

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:12:32

V K/NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:03:51

V K/NW (PB)

14

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:15:41

IV (PB)

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

IV

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:58:56

IV

17

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:49:47

III (PB)

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:17:04

II K

 

 

Legenda :

·                 I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

·                 NW – Nordic Walking

·                 CC – Canicross

·                 K – Kobieta

·                 Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

·                 Truchtacz - Kategoria klubowa

·                 (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

·                 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

·                 Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 24 listopada 2019 15:09
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack