Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 03 listopada 2019 17:18
 

X GRAND PRIX MYSŁOWIC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA (W UKŁADZIE POZIOMYM / ALFABETYCZNYM)

 

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników, którzy ukończyli obowiązkowy

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2019-02-16 na pełnym dystansie 6,7km)!!!

 

alt

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

 

UWAGI

1

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:51:53

I K

2

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:36:49

00:33:50

00:37:13

00:37:39

=======

00:33:59

 

02:59:30

V (PB)

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:51:33

00:48:02

00:49:30

00:50:24

=======

00:49:50

 

04:09:19

V K/NW (PB)

4

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

00:47:21

00:49:58

=======

=======

=======

=======

 

01:37:19

II NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:52

00:47:45

00:47:26

=======

00:46:15

00:45:22

 

03:54:40

V NW (PB)

6

Baster Sławomir

Chrzanów

00:42:43

=======

=======

=======

00:37:47

=======

 

01:20:30

II

7

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:58:31

00:56:17 

00:54:35

=======

00:54:27

00:54:17

 

04:38:07

V K/NW (PB)

8

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:30:46

00:31:07

00:30:56

=======

=======

=======

 

01:32:49

III (PB)

9

Boryszko Iwona

Recepturki

01:03:59

01:01:36

01:00:09

01:05:47

00:59:56

=======

 

05:11:27

V K/NW (PB)

10

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:38:59

=======

00:37:56

00:38:52

00:37:34

=======

 

02:33:21

IV (PB)

11

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:59:07

00:56:47

=======

=======

00:57:26

=======

 

02:53:20

III NW

12

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

00:35:56

00:35:16

=======

=======

=======

 

01:49:47

III (PB)

13

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:47:56

I NW

14

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:35:31

00:33:14

=======

00:34:31

00:34:43

00:33:20

 

02:51:19

V

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:43

00:58:11

01:01:11

=======

01:01:59

00:58:47

 

05:03:51

V K/NW (PB)

16

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

00:32:10

=======

=======

=======

00:34:41

 

01:41:55

III Sł.Mund.

17

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:05:03

I K/NW

18

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:45:47

I

19

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:41:02

I NW

20

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:50:39

=======

00:44:18

=======

=======

=======

 

01:34:57

II (PB)

21

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:25:23

I

22

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

01:00:48

00:56:16

00:55:24

=======

00:54:26

=======

 

03:46:54

IV K/NW (PB)

23

Drzyzga Adam

Katowice

00:35:50

00:36:31

00:35:00

=======

00:37:02

00:39:48

 

03:04:11

V (PB)

24

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:36:10

I

25

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:04

00:44:16

00:44:05

=======

=======

00:44:18

 

02:59:43

IV NW (PB)

26

Dudzik Zenon

Katowice

00:29:47

00:27:36

00:27:55

00:28:25

00:27:54

00:27:50

 

02:21:32

V +(PB)

27

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:38:41

00:37:07

00:38:03

00:37:36

00:37:53

=======

 

03:09:20

V (PB)

28

Frania Tomasz

Endurance Team

00:37:08

00:37:11

=======

00:38:59

=======

00:35:51

 

02:29:09

IV

29

Furtak Monika

Endurance Team

00:50:24

00:47:56

=======

00:50:05

00:49:34

00:49:17

 

04:07:16

V K/NW

30

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:59:25

00:54:31

00:54:22

00:56:54

00:59:06

=======

 

04:44:18

V K/NW (PB)

31

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:00:25

I K/NW

32

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:30:25

00:31:05

00:31:28

00:33:17

=======

00:32:25

 

02:38:40

V (PB)

33

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:54:25

00:51:44

00:50:21

00:50:07

00:48:22

00:49:04

 

04:13:42

V NW +(PB)

34

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:35:08

00:34:40

00:34:55

00:38:23

00:36:28

00:35:24

 

03:00:03

V+ (PB)

35

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:59:22

00:57:57

00:53:33

=======

00:53:58

00:54:08

 

04:38:58

V K/NW (PB)

36

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:35:28

I

37

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:35

00:47:49

=======

=======

=======

=======

 

01:38:24

II NW

38

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:25

00:30:48

00:30:42

=======

00:30:17

00:30:20

 

02:33:32

V K (PB)

39

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:27:03

00:26:19

00:26:29

00:27:57

00:26:26

=======

 

02:14:14

V (PB)

40

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:30:56

=======

=======

00:36:46

00:30:28

00:30:58

 

02:09:08

IV

41

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

00:33:59

=======

00:35:38

=======

=======

=======

 

01:09:37

II CC (PB)

42

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:45:46

I K

43

Janicki Jacek

Gliwice

00:36:53

00:34:10

00:34:39

00:33:51

00:33:42

00:32:58

 

02:51:34

V+ (PB)

44

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:50:43

00:49:45

=======

00:52:16

00:50:16

00:49:32

 

04:12:32

V K/NW

45

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:37:41

00:38:20

00:39:23

00:43:15

00:38:28

00:39:32

 

03:17:16

V+ (PB)

46

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:56:40

I K/NW

47

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

=======

=======

00:36:53

00:33:28

00:32:52

 

02:17:29

IV K

48

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:41:05

00:34:13

00:35:25

00:35:48

00:33:30

=======

 

03:00:01

V (PB)

49

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:37:19

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:37:19

I Sł.Mund.

50

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:24

=======

00:45:15

=======

00:46:53

=======

 

02:18:32

III (PB)

51

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:44:16

I K

52

Kiszka-Mziarczuk Berenika

Lecymy Durś

00:56:00

00:54:55

=======

=======

=======

=======

 

01:50:55

II K/NW

53

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:38:51

=======

=======

00:38:13

=======

=======

 

01:17:04

II K

54

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:35

00:32:55

00:32:55

00:35:17

00:33:07

00:35:46

 

02:49:40

V Sł.Mund.+ (PB)

55

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:56

=======

00:29:35

00:30:13

00:29:46

00:29:29

 

02:28:59

V Sł.Mund. (PB)

56

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:43:22

=======

00:38:39

00:40:07

=======

=======

 

02:02:08

III K (PB)

57

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

00:33:49

=======

00:36:52

00:32:51

=======

=======

 

01:43:32

III CC (PB)

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:33

00:37:48

00:37:48

00:39:27

00:37:25

00:38:30

 

03:10:43

V+ (PB)

59

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:02:22

I K/NW

60

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:57:52

00:53:36

00:57:35

00:58:45

=======

00:54:09

 

04:41:57

V K/NW (PB)

61

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:08

00:50:13

00:49:34

00:58:45

=======

00:49:41

 

04:20:21

V NW (PB)

62

Król Krystyna

Recepturki

01:04:02

01:00:46

00:59:16

01:05:46

00:59:01

=======

 

05:08:51

V K/NW (PB)

63

Królikowska Gabriela

Katowice

00:49:42

=======

00:48:08

00:51:33

00:49:21

=======

 

03:18:44

IV K (PB)

64

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:01:58

I K/NW

65

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:45

=======

00:49:36

00:51:43

00:49:24

=======

 

03:20:28

IV NW

66

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:52

00:36:41

00:41:54

00:38:10

00:35:55

00:38:55

 

03:11:33

V Sł.Mund.+ (PB)

67

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:58:10

I K/NW

68

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:47

00:32:33

00:32:41

=======

=======

=======

 

01:41:01

III (PB)

69

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

01:01:53

00:58:08

=======

=======

=======

=======

 

02:00:01

II K/NW

70

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:54:39

00:52:59

=======

00:56:58

=======

=======

 

02:44:36

III NW

71

Kwiatek Ireneusz

IRO 75

00:34:11

00:38:16

00:33:03

00:43:15

00:33:43

00:33:30

 

03:02:55

V+ (PB)

72

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:44:50

00:40:41

00:43:32

=======

00:36:58

00:36:50

 

03:22:51

V (PB)

73

Lubowiecki Adam

Katowice

01:01:35

=======

01:02:32

01:04:00

01:05:21

01:02:04

 

05:15:32

V NW (PB)

74

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:16

00:28:54

00:28:31

00:29:42

00:28:20

00:28:05

 

02:25:17

V+ (PB)

75

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:49:12

00:48:26

=======

=======

00:47:00

00:47:39

 

03:12:17

IV NW

76

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:00:18

=======

=======

=======

00:59:24

=======

 

01:59:42

II K/NW

77

Madej Marek

Chorzów

00:31:07

00:29:57

=======

00:31:03

00:30:04

00:29:03

 

02:31:14

V

78

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:28:08

I

79

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:05

00:32:36

00:30:59

00:31:46

=======

00:30:07

 

02:37:33

V K (PB)

80

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:32:06

00:31:08

00:32:39

00:32:05

=======

00:29:07

 

02:37:05

V (PB)

81

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:50:53

I

82

Maszniew Romuald

Gliwice

00:50:54

=======

00:39:12

=======

=======

=======

 

01:30:06

II (PB)

83

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:18

00:31:10

=======

00:33:53

00:32:20

00:32:10

 

02:41:51

V K/ Sł.Mund.

84

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:29:06

I

85

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:16

00:43:44

00:43:49

00:45:07

=======

=======

 

02:58:56

IV

86

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:58:30

00:54:54

00:55:36

=======

01:18:40

01:06:51

 

05:14:31

V K/NW (PB)

87

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:18

=======

=======

00:29:53

=======

=======

 

00:59:11

II

88

Milczyński Marek

Mysłowice

00:55:36

00:52:19

=======

00:56:27

00:53:40

00:53:56

 

04:31:58

V NW

89

Milkowski Jan

KMP Siemianowice Śl.

00:33:45

00:33:03

00:34:17

00:34:08

00:32:39

00:33:53

 

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

90

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:39

00:46:10

=======

00:47:23

00:42:12

00:42:45

 

03:45:09

V

91

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:31:09

I K

92

Mróz Krystian

KKM Arktyka

01:02:06

00:55:46

00:55:05

00:57:12

00:54:25

00:52:45

 

04:42:14

V NW+ (PB)

93

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:31:21

I K

94

Niedźwiecki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:37:29

=======

=======

00:32:51

00:30:24

=======

 

01:40:44

III

95

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:38:40

00:34:49

00:34:30

00:35:50

00:34:45

00:34:35

 

02:58:39

V+ (PB)

96

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:38:35

=======

00:35:33

=======

00:35:28

00:34:27

 

02:24:03

IV K/ Sł.Mund.+ (PB)

97

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:42

00:46:06

00:45:48

00:47:28

00:45:26

00:45:00

 

03:50:42

V NW+ (PB)

98

Ochot Błażej

Mysłowice

00:30:32

=======

00:27:12

00:27:53

=======

=======

 

01:25:37

III (PB)

99

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:50

=======

00:24:40

00:26:11

00:24:31

00:24:44

 

02:05:58

V (PB)

100

Ochowicz Piotr

KCH

00:27:48

00:26:58

00:26:40

=======

00:26:37

00:26:46

 

02:14:49

V

101

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

00:34:45

=======

=======

=======

=======

00:43:15

 

01:18:00

II K

102

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:25

00:29:54

00:29:55

00:31:06

=======

00:28:38

 

02:29:58

V (PB)

103

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:35

00:44:40

00:44:26

00:46:26

=======

00:44:55

 

03:45:02

V NW (PB)

104

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:41

=======

=======

=======

=======

00:27:56

 

00:56:37

II

105

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:55:08

=======

00:52:50

00:58:30

00:54:05

00:55:55

 

04:36:28

V K/NW (PB)

106

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:36:02

I K

107

Piecha Kasia

Chorzów

00:39:50

00:38:23

=======

=======

=======

=======

 

01:18:13

II K

108

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:30:54

00:29:03

00:29:26

00:30:40

00:29:24

=======

 

02:29:27

V (PB)

109

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:34:34

=======

=======

00:31:36

00:29:25

00:32:41

 

02:08:16

IV

110

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:31:01

00:33:36

=======

00:32:41

00:33:03

00:31:46

 

02:42:07

V

111

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:29:58

00:27:35

=======

00:27:24

00:27:42

00:27:54

 

02:20:33

V

112

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:26:16

I

113

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

00:30:58

00:28:49

00:28:13

00:26:50

00:26:52

 

02:21:10

V Sł.Mund.+ (PB)

114

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:01:52

I K/NW

115

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:34:14

I

116

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:29:37

I K

117

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:59

00:29:56

=======

00:30:53

00:29:03

00:28:52

 

02:27:43

V

118

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

00:30:35

00:31:55

00:33:27

00:32:32

=======

 

02:40:36

V (PB)

119

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:24:44

I

120

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:50:51

00:49:34

00:49:26

=======

=======

=======

 

02:29:51

III NW (PB)

121

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:42:47

00:41:46

00:42:59

=======

00:42:17

00:43:28

 

03:33:17

V NW (PB)

122

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:28:00

I

123

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:27:31

=======

00:25:35

00:26:42

=======

=======

 

01:19:48

III (PB)

124

Sojka Robert

Chorzów

00:33:39

00:30:53

00:33:54

00:32:57

=======

00:32:43

 

02:44:06

V (PB)

125

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:24

=======

00:53:22

01:01:13

00:57:27

00:55:55

 

04:44:21

V NW (PB)

126

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:02:12

00:58:51

01:06:20

01:01:12

=======

00:59:15

 

05:07:50

V K/NW (PB)

127

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:31:03

00:47:35

01:05:06

00:31:29

=======

00:29:39

 

03:24:52

V (PB)

128

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:09

00:30:30

00:32:34

00:37:19

00:30:07

00:30:02

 

02:40:07

V+  (PB)

129

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

00:37:49

00:35:32

=======

=======

=======

=======

 

01:13:21

II

130

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:52:17

=======

00:50:03

00:50:29

00:50:25

00:49:52

 

04:13:06

V K/NW (PB)

131

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:58

00:28:10

00:27:31

00:28:21

00:28:30

=======

 

02:24:30

V (PB)

132

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:34:19

=======

 00:33:16

00:35:15

00:33:35

=======

 

02:16:25

IV Sł.Mund. (PB)

133

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:44:14

00:36:35

=======

00:43:07

=======

00:33:41

 

02:37:37

IV

134

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:40

00:32:50

=======

00:36:17

00:33:22

00:33:36

 

02:50:45

V

135

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:17

00:38:40

00:36:06

00:37:36

00:38:11

00:36:52

 

03:09:36

V K+ (PB)

136

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:36:44

00:38:06

=======

00:44:26

=======

00:36:29

 

02:35:45

IV CC

137

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:28

=======

00:27:32

=======

=======

00:27:20

 

01:23:20

III (PB)

138

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

00:28:51

00:28:48

=======

00:30:33

=======

=======

 

01:28:12

III K

139

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

00:30:23

00:30:48

00:31:05

00:31:03

00:32:08

 

02:35:37

V Sł.Mund.+ (PB)

140

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:08

=======

00:32:47

00:34:04

00:30:58

00:31:28

 

02:42:25

V (PB)

141

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:28:54

00:28:15

00:28:01

00:28:30

=======

=======

 

01:53:40

IV (PB)

142

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:18

00:54:27

00:55:00

00:58:54

00:53:57

00:54:04

 

04:39:40

V K/NW+ (PB)

143

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:52:10

I K/NW

144

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:58:22

I

145

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:32:13

00:29:13

00:29:45

00:29:38

00:30:00

00:29:50

 

02:30:54

V+ (PB)

146

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:04:45

I K/NW

147

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:06:43

I K/NW

148

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:07:15

I K/NW

149

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:15

=======

00:34:24

=======

=======

=======

 

01:09:39

II

150

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:28

00:53:55

=======

=======

=======

=======

 

01:52:23

II K/NW

151

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:01

00:35:15

=======

=======

00:36:14

=======

 

01:48:30

III

152

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:46:08

I

153

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:28:11

I

154

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:29

00:32:30

00:34:10

=======

=======

00:35:32

 

02:15:41

IV (PB)

155

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:51:14

00:46:54

00:48:23

00:49:32

00:46:50

00:46:19

 

04:00:49

V NW+ (PB)

156

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:30:25

00:31:06

00:29:06

=======

=======

=======

 

01:30:37

III (PB)

157

Witkowska Maria

Katowice

00:51:10

00:50:15

00:49:35

00:50:12

=======

00:52:04

 

04:13:16

V K/NW (PB)

158

Wizner Czesław

IPA

00:42:08

00:38:43

=======

00:44:50

=======

=======

 

02:05:41

III Sł.Mund.

159

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:50:06

I K

160

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:21

00:35:28

00:35:57

00:34:29

00:34:48

00:36:30

 

02:57:36

V Sł.Mund.+ (PB)

161

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:33:11

00:32:26

00:32:26

00:33:00

00:31:52

00:31:13

 

02:41:42

V K+ (PB)

162

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:17

=======

00:34:49

00:37:53

00:37:03

=======

 

02:26:02

IV K (PB)

163

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

=======

=======

=======

=======

=======

 

00:58:11

I K/NW

164

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:35:10

00:34:33

00:32:36

00:34:06

00:33:24

00:32:50

 

02:50:03

V+ (PB)

165

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:29:40

=======

00:28:53

=======

=======

=======

 

00:58:33

II

166

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

=======

=======

=======

=======

=======

 

01:06:37

I K/NW

167

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:36

00:37:28

00:41:38

=======

00:40:20

00:42:09

 

03:21:11

V K (PB)

                   
                   
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                     

167 (start w biegu pierwszym zimowym) – 92 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 75 (do klasyfikacji generalnej).

*. 

Stan na dzień: 20-10-2019 (po biegu szóstym).

 

J.Ksi.

Poprawiony: piątek, 15 listopada 2019 18:49
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack