Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 17 listopada 2019 22:53

Koleżanki i koledzy,

Truchtacze i Truchtaczki

alt

   Za nami sezon 2018/2019. Nadchodzi czas na podsumowanie. Mamy za sobą wiele startów w zawodach biegowych oraz w innych dyscyplinach, w kraju i zagranicą. Rozejrzyjmy się wokoło, zastanówmy kto z Truchtaczy zasłużył na nasze uznanie postawą sportową, wynikami, osiągnięciami życiowymi lub startem w ekstremalnej imprezie a także doceńmy pracę w regionie na rzecz promowania zdrowego trybu życia oraz naszego Stowarzyszenia jak również reprezentowania barw klubowych. I temu właśnie mają posłużyć nasze Klubowe Nagrody:

Klubowe Nagrody Truchtacza:

 • Zimowe Mistrzostwa na Krótkim Dystansie (zawody w sprincie rozegrano 2 marca na stadionie MOSiR-u w Sosnowcu)
 • Najszybszy Truchtacz i Truchtaczka (Mistrzostwa Klubowe rozegrano 12 października, w trakcie XXVII Memoriały Jerzego Chromika),
 • Najaktywniejszy Truchtacz (decyduje ilość zarejestrowanych startów na portalu maratonypolskie.pl, osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz),
 • Wszechstronny Truchtacz (osoba odpowiedzialna: Marian Jarosz).

Ponadto do przyznania są dwie fakultatywne nagrody:       

 • Nagroda Truchtacza im. Romana – dla osoby/organizacji/firmy która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju, popularyzacji Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice w roku bieżącym,
 • Wyczyn Roku – dla Truchtacza lub zespołu Truchtaczy (tylko i wyłącznie!), za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku sportowego, ukończenie trudnych zawodów biegowych (lub innych), wyczyn na imprezie sportowej.

Nagroda Truchtacza oraz Wyczyn Roku mogą lecz nie muszą być przyznane.  

Przypominam zasady:

 • Nagrody przyznawane są tylko i wyłącznie za okres minionych 12 miesięcy. Zdarzenie/wyczyn może obejmować oczywiście dłuższy okres, ale jego zakończenie musi przypadać w ciągu ostatnich 12 miesięcy (listopad 2018 – październik 2019).
 • Wybór odbywa się w drodze dwustopniowego głosowania (do głosowania uprawnieni są członkowie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice którzy złożyli deklaracje członkowskie nie później niż 01.08.2019r i wcześniej). 
 • W pierwszym etapie zgłaszamy nominacje do nagród na stronie klubowej www.truchtacz.org – od dziś do 29 listopada.
 • Nominację zgłaszamy w formie „komentarza” pod aktualnym tekstem (gdyby ktokolwiek miał problem z zamieszczeniem „komentarza”, to proszę o przesłanie mailem tekstu do mnie, a ja zajmę się  umieszczeniem go na stronie)
 • Nominację może zgłosić każdy Truchtacz w dowolnej ilości, jednak wymagane jest każdorazowe uzasadnienie. 
 • W drugim etapie, odbywa się glosowanie na Nominowanych do nagród – w tym roku w dniach 30 listopada i 01 grudnia (sobota, niedziela).
 • Glosowanie przeprowadzi telefonicznie i sms-em Ewa Jastrzębska. Proszę, żebyście w dniach glosowania telefony zabierali ze sobą.
 • Każdemu Truchtaczowi przysługuje jeden głos na każdą z nagród, dozwolone jest wstrzymanie się od głosu.
 • Nagroda zostanie przyznana, jeśli Nominowany uzyska 30% ze wszystkich oddanych głosów.

Nagrody zostaną wręczone na Klubowym Spotkaniu Opłatkowym w dn. 11 grudnia.

W poprzednich latach Nagrodę Truchtacza otrzymywali m.in.: Janusz Kuczmierczyk, Stasiu Filuś, Marian Jarosz, Założyciele Truchtacza: Asia i Tomek Katan, Janusz Kuczmierczyk, Rafał Kontowicz, ponadto Dorota Wyleciał, Werner Legomiński, Basia Księżyk, Bożena Kopeć.

Za wyczyn roku nagradzaliśmy m.in.: Andrzeja Mielnika, Beatę Godek, Mariana Jarosza, Drużynę Truchtacza (3-cie miejsce w Drużynowym Maratonie Kukuczki), Wernera Legomińskiego, Drużynę Kibiców Truchtacza Mysłowice (2-gie miejsce w konkursie na najlepiej dopingujący zespół), za postawę fair play w czasie zawodów „Memoriał Jerzego Chromika” nagrodę otrzymał Marek Maciejewski, duet: Karol Bromboszcz i Jacek Księżyk, za Bieg Rzeźnika, Krzysztof Wieczorek – za udział we wszystkich edycjach SilesiaMaratonu!

Pozdrawiam i do usłyszenia na przełomie listopada i grudnia w czasie głosowania.

J.Ksi.

Poprawiony: piątek, 29 listopada 2019 09:53
 

Komentarze   

 
0 #5 Księżyk Jacek 2019-12-02 21:21
Ja już wyniki znam!!! Ale reszta Truchtaczy musi wytrzymać do Spotkania Opłatkowego ;-)
Cytować
 
 
0 #4 Księżyk Jacek 2019-11-28 20:15
Nominacja Uli:

Wyczyn roku - moja nominacja to : Grzegorz Stolecki

Za ukończenie w 2019.r. trzech ultramaratonów w tym b. trudnego , nocnego Piekło Czantorii .
Cytować
 
 
0 #3 Księżyk Jacek 2019-11-28 20:14
Nominacja Uli:

Moja nominacja do Nagrody Truchtacza im. Romana to : Janusz Pytel

Wspaniały biegacz , bierze udział w wielu biegach - również górskich często staje na podium zawsze w stroju klubowym - to wspaniała promocja Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice . W tym roku mnóstwo startów , to chyba najaktywniejszy biegacz w Truchtaczu. Zawsze pomaga w organizacji GP, sympatyczny , uśmiechnięty , chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi biegaczami. Po prostu fajny dobry człowiek i sportowiec.
Cytować
 
 
0 #2 Księżyk Jacek 2019-11-24 19:43
Nominacja do Nagrody Wyczyn Roku:
Od wielu lat członkowie Stowarzyszenia współpracują z fundacją Silesia Pro Active przy organizacji Silesia Maratonu. Zajmujemy się organizacją branżowych Mistrzostw Polski SW w maratonie i półmaratonie. Z reguły zajmujemy się tym z Maćkiem Walerowiczem. Ale nie tylko organizujemy, również startujemy. W tym roku Maćkowi udało się wybiegać trzecie miejsce na półmaratonie wśród funkcjonariuszy . Jednak chwilkę przed dekoracją podszedł do nas biegacz i stwierdził że ma lepszy czas od Maćka a jedynie źle dokonał swojej rejestracji i tym samym nie został sklasyfikowany w kategorii SW. Zgodnie z Regulaminem nie miał prawa do klasyfikacji w Mistrzostwach. Jednak Maciek zrezygnował z należnego mu podium i oddał miejsce temu biegaczowi doceniając jego lepszy sportowy wynik.
W związku z tym że nie mamy nagrody fair play a taka postawa i zarazem godne reprezentowanie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice warte jest docenienia, nominuje do Nagrody Wyczyn Roku Maćka Walerowicza.
Cytować
 
 
0 #1 Księżyk Jacek 2019-11-24 19:41
Nominacja do Nagrody Truchtacza:
W tym roku chciałbym nominować do nagrody Truchtacza osoby które od wielu lat wspomagają nasze Stowarzyszenie. Od ok. 9 lat są finansowym wsparciem Grand Prix. Ponadto jako jedyni łączą sponsorowaniem z pomocą fizyczną. Wielokrotnie pomagali przy organizacji poszczególnych etapów naszych zawodów. Aktywnie uczestniczą w działalności Truchtacza. Są obecni na większości wyjazdów klubowych jak również na imprezach integracyjnych. Zawsze skorzy do pomocy. Choć nie są członkami Stowarzyszenia, są przykładem zaangażowania na rzecz Truchtacza. Nominuję Martę i Piotra Mrozków.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack