Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

rcu.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 217 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 08 grudnia 2019 01:19

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SIÓDMY – WIELKI FINAŁ

2019-12-07

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VI

UWAGI

 1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:27

 

2

Lisowski Adam

Socios Silesia

00:26:28

 

3

Ochowicz Piotr

KCH

00:26:35

 

4

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:27:02

 

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:48

Sł.Mund.

6

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:28:02

 

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

 

8

Ochot Błażej

Mysłowice

00:28:30

 

9

Dudzik Zenon

Katowice

00:28:36

 

10

Gos Barbara

Mysłowice

00:28:39

K

11

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:28:59

 

12

Mucha Mateusz

Parkrun Katowice

00:29:24

 

13

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:26

 

14

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:30

 

15

Stachowiak Kamil

Katowice

00:29:33

 

16

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:37

 

17

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:03

 

18

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:30:10

 

19

Madej Marek

Chorzów

00:30:15

 

20

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:32

Sł.Mund.

21

Malejka Rafał

Katowice

00:30:40

 

22

Kania Damian

Mysłowice

00:30:47

 

23

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:50

K

24

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

Sł.Mund.

25

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:21

 

26

Szmatloch Maciej

Katowice

00:31:32

 

27

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:36

 

28

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:36

K

29

Sojka Robert

Chorzów

00:31:59

 

30

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:02

K

31

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:32:08

K

32

Niedźwiecki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:32:14

 

33

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:32:20

 

34

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:32:23

 

35

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:32:24

 

36

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:32:25

 

37

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:42

K/ Sł.Mund.

38

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:55

 

39

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

00:33:08

 

40

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:33:11

 

41

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:18

Sł.Mund.

42

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:33:31

 

43

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:33:40

 

44

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:34:04

 

45

Wioska Robert

Mysłowice

00:34:16

 

46

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:34:35

 

47

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:34:38

 

48

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:41

 

49

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:34:41

 

50

Dziedzic Bogdan

Imielin

00:34:45

 

51

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:34:45

 

52

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:48

 

53

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:35:02

 

54

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

Sł.Mund.

55

Osmańska Oliwia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:09

K

56

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

K

57

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:36:04

 

58

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:13

Sł.Mund.

59

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:29

Sł.Mund.

60

Szmatloch Bartłomiej

Katowice

00:36:40

 

61

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:10

 

62

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:37:38

CC

63

Baster Sławomir

Chrzanów

00:37:54

 

64

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:38:29

 

65

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:38

K

66

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:38:53

 

67

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:38:55

K

68

Baluch Adam

Katowice

00:38:57

 

69

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:39:05

 

70

Drzyzga Adam

Katowice

00:39:12

 

71

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:39:18

 

72

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:39:24

 

73

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:38

K

74

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:39:52

 

75

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:40:51

 

76

Krawczyk Filip

Wiedeń (Austria)

00:40:52

 

77

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:41:00

 

78

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:41:03

K

79

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

K

80

Wizner Czesław

Mysłowice

00:42:23

Sł.Mund.

81

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:42:30

K

82

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:42:30

 

83

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:27

 

84

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:33

NW

85

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:43:59

K

86

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:44:17

 

87

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:45:05

 

88

Olszański Karol

Fear The Return

00:45:29

NW

89

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:09

NW

90

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:36

NW

91

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:47:51

 

92

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:12

NW

93

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:48:27

 

94

Furtak Monika

Endurance Team

00:48:48

K/NW

95

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:59

K/NW

96

Serwotka Jan

Forma Wodzisław Śląski

00:49:33

 

97

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:44

K/NW

98

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:03

K/NW

99

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:28

NW

100

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:30

NW

101

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:51:49

NW

102

Anyż Maria

Będzin

00:52:11

K/NW

103

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:52:39

NW

104

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:21

K/NW

105

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:38

NW

106

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:52

K/NW

107

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:06

K/NW

108

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:24

K/NW

109

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:55

K/NW

110

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:55:38

K/NW

111

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

112

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:23

NW

113

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:31

K/NW

114

Król Krystyna

Recepturki

00:57:43

K/NW

115

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:27

K/NW

116

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:55

K/NW

117

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:59:12

K/NW

118

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:17

K/NW

119

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:51

K/NW

120

Plewiński Dariusz

Katowicki Nordic Walking

01:02:57

NW

121

Lubowiecki Adam

Katowice

01:03:05

NW

122

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:49

Sł.Mund.

123

Mrozek Piotr

Katowice

00:00:00

 

REKREACJA (Niepełny Dystans):

124

Królikowski Mirosław

Katowice

00:34:48

2okr.

125

Królikowska Gabriela

Katowice

00:35:38

K 2okr.

126

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:22

K/NW 2okr.

127

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:21

K/NW 2okr.

128

Hefeman Ewa

Katowice

00:42:46

K/NW 2okr.

129

Brodkowska Stella

Mysłowice

00:13:32

K 1okr.

130

Ćmielewska Julia

Mysłowice

00:16:10

K 1okr.

131

Seweryn Zuzanna

Mysłowice

00:16:12

K 1okr.

132

Kowalska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:19:13

K 1okr.

133

Wujko Józef

Katowice

PZK

1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:37:38

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:33

NW

2

Olszański Karol

Fear The Return

00:45:29

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:09

NW

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:36

NW

5

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:12

NW

6

Furtak Monika

Endurance Team

00:48:48

K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:59

K/NW

8

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:44

K/NW

9

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:03

K/NW

10

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:28

NW

11

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:30

NW

12

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:51:49

NW

13

Anyż Maria

Będzin

00:52:11

K/NW

14

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:52:39

NW

15

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:21

K/NW

16

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:38

NW

17

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:52

K/NW

18

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:06

K/NW

19

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:24

K/NW

20

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:55

K/NW

21

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:55:38

K/NW

22

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

23

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:23

NW

24

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:31

K/NW

25

Król Krystyna

Recepturki

00:57:43

K/NW

26

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:27

K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:55

K/NW

28

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:59:12

K/NW

29

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:17

K/NW

30

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:51

K/NW

31

Plewiński Dariusz

Katowicki Nordic Walking

01:02:57

NW

32

Lubowiecki Adam

Katowice

01:03:05

NW

33

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:22

K/NW 2okr.

34

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:21

K/NW 2okr.

35

Hefeman Ewa

Katowice

00:42:26

K/NW 2okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Gos Barbara

Mysłowice

00:28:39

K

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:50

K

3

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:36

K

4

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:02

K

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:32:08

K

6

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:42

K/ Sł.Mund.

7

Osmańska Oliwia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:09

K

8

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

K

9

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:38

K

10

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:38:55

K

11

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:38

K

12

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:41:03

K

13

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

K

14

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:42:30

K

15

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:43:59

K

16

Furtak Monika

Endurance Team

00:48:48

K/NW

17

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:59

K/NW

18

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:44

K/NW

19

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:03

K/NW

20

Anyż Maria

Będzin

00:52:11

K/NW

21

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:21

K/NW

22

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:52

K/NW

23

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:06

K/NW

24

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:24

K/NW

25

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:55

K/NW

26

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:55:38

K/NW

27

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

28

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:31

K/NW

29

Król Krystyna

Recepturki

00:57:43

K/NW

30

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:27

K/NW

31

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:55

K/NW

32

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:59:12

K/NW

33

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:17

K/NW

34

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:51

K/NW

35

Królikowska Gabriela

Katowice

00:35:38

K 2okr.

36

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:22

K/NW 2okr.

37

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:21

K/NW 2okr.

38

Hefeman Ewa

Katowice

00:42:26

K/NW 2okr.

39

Brodkowska Stella

Mysłowice

00:13:32

K 1okr.

40

Ćmielewska Julia

Mysłowice

00:16:10

K 1okr.

41

Seweryn Zuzanna

Mysłowice

00:16:12

K 1okr.

42

Kowalska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:19:13

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:48

Sł.Mund.

2

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:37

Sł.Mund.

3

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:32

Sł.Mund.

4

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

Sł.Mund.

5

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:42

K/ Sł.Mund.

6

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:18

Sł.Mund.

7

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

Sł.Mund.

8

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:13

Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:29

Sł.Mund.

10

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:38:53

Sł.Mund.

11

Wizner Czesław

Mysłowice

00:42:23

Sł.Mund.

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:49

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:27:02

 

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:48

Sł.Mund.

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

 

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:26

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:21

 

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:36

 

7

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:32:08

K

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:41

 

9

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:36:04

 

10

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:29

Sł.Mund.

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:10

 

12

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:39:24

 

13

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

K

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:27

 

15

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:43:59

K

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:44:17

 

17

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:59

K/NW

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:51

K/NW

19

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:49

Sł.Mund.

20

Kowalska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:19:13

K 1okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 23 grudnia 2019 19:34
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack