Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 member online
and 12 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 08 grudnia 2019 01:19

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SIÓDMY – WIELKI FINAŁ

2019-12-07

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VI

UWAGI

 1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:27

 

2

Lisowski Adam

Socios Silesia

00:26:28

 

3

Ochowicz Piotr

KCH

00:26:35

 

4

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:27:02

 

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:48

Sł.Mund.

6

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

00:28:02

 

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

 

8

Ochot Błażej

Mysłowice

00:28:30

 

9

Dudzik Zenon

Katowice

00:28:36

 

10

Gos Barbara

Mysłowice

00:28:39

K

11

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:28:59

 

12

Mucha Mateusz

Parkrun Katowice

00:29:24

 

13

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:26

 

14

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:30

 

15

Stachowiak Kamil

Katowice

00:29:33

 

16

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:37

 

17

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:03

 

18

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:30:10

 

19

Madej Marek

Chorzów

00:30:15

 

20

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:32

Sł.Mund.

21

Malejka Rafał

Katowice

00:30:40

 

22

Kania Damian

Mysłowice

00:30:47

 

23

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:50

K

24

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

Sł.Mund.

25

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:21

 

26

Szmatloch Maciej

Katowice

00:31:32

 

27

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:36

 

28

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:36

K

29

Sojka Robert

Chorzów

00:31:59

 

30

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:02

K

31

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:32:08

K

32

Niedźwiecki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:32:14

 

33

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

00:32:20

 

34

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:32:23

 

35

Winczakiewicz Michał

PKO BP

00:32:24

 

36

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:32:25

 

37

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:42

K/ Sł.Mund.

38

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:55

 

39

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

00:33:08

 

40

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

00:33:11

 

41

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:18

Sł.Mund.

42

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

00:33:31

 

43

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:33:40

 

44

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:34:04

 

45

Wioska Robert

Mysłowice

00:34:16

 

46

Piłat Łukasz

Mysłowice

00:34:35

 

47

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:34:38

 

48

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:41

 

49

Budkowski Sebastian

Mysłowice

00:34:41

 

50

Dziedzic Bogdan

Imielin

00:34:45

 

51

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:34:45

 

52

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:48

 

53

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:35:02

 

54

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

Sł.Mund.

55

Osmańska Oliwia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:09

K

56

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

K

57

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:36:04

 

58

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:13

Sł.Mund.

59

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:29

Sł.Mund.

60

Szmatloch Bartłomiej

Katowice

00:36:40

 

61

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:10

 

62

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:37:38

CC

63

Baster Sławomir

Chrzanów

00:37:54

 

64

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:38:29

 

65

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:38

K

66

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:38:53

 

67

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:38:55

K

68

Baluch Adam

Katowice

00:38:57

 

69

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:39:05

 

70

Drzyzga Adam

Katowice

00:39:12

 

71

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:39:18

 

72

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:39:24

 

73

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:38

K

74

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

00:39:52

 

75

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

00:40:51

 

76

Krawczyk Filip

Wiedeń (Austria)

00:40:52

 

77

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:41:00

 

78

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:41:03

K

79

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

K

80

Wizner Czesław

Mysłowice

00:42:23

Sł.Mund.

81

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:42:30

K

82

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:42:30

 

83

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:27

 

84

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:33

NW

85

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:43:59

K

86

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:44:17

 

87

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:45:05

 

88

Olszański Karol

Fear The Return

00:45:29

NW

89

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:09

NW

90

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:36

NW

91

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:47:51

 

92

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:12

NW

93

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:48:27

 

94

Furtak Monika

Endurance Team

00:48:48

K/NW

95

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:59

K/NW

96

Serwotka Jan

Forma Wodzisław Śląski

00:49:33

 

97

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:44

K/NW

98

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:03

K/NW

99

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:28

NW

100

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:30

NW

101

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:51:49

NW

102

Anyż Maria

Będzin

00:52:11

K/NW

103

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:52:39

NW

104

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:21

K/NW

105

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:38

NW

106

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:52

K/NW

107

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:06

K/NW

108

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:24

K/NW

109

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:55

K/NW

110

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:55:38

K/NW

111

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

112

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:23

NW

113

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:31

K/NW

114

Król Krystyna

Recepturki

00:57:43

K/NW

115

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:27

K/NW

116

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:55

K/NW

117

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:59:12

K/NW

118

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:17

K/NW

119

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:51

K/NW

120

Plewiński Dariusz

Katowicki Nordic Walking

01:02:57

NW

121

Lubowiecki Adam

Katowice

01:03:05

NW

122

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:49

Sł.Mund.

123

Mrozek Piotr

Katowice

00:00:00

 

REKREACJA (Niepełny Dystans):

124

Królikowski Mirosław

Katowice

00:34:48

2okr.

125

Królikowska Gabriela

Katowice

00:35:38

K 2okr.

126

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:22

K/NW 2okr.

127

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:21

K/NW 2okr.

128

Hefeman Ewa

Katowice

00:42:46

K/NW 2okr.

129

Brodkowska Stella

Mysłowice

00:13:32

K 1okr.

130

Ćmielewska Julia

Mysłowice

00:16:10

K 1okr.

131

Seweryn Zuzanna

Mysłowice

00:16:12

K 1okr.

132

Kowalska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:19:13

K 1okr.

133

Wujko Józef

Katowice

PZK

1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

00:37:38

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:33

NW

2

Olszański Karol

Fear The Return

00:45:29

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:09

NW

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:36

NW

5

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:48:12

NW

6

Furtak Monika

Endurance Team

00:48:48

K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:59

K/NW

8

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:44

K/NW

9

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:03

K/NW

10

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:28

NW

11

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:51:30

NW

12

Mróz Krystian

KKM Arktyka

00:51:49

NW

13

Anyż Maria

Będzin

00:52:11

K/NW

14

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:52:39

NW

15

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:21

K/NW

16

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:38

NW

17

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:52

K/NW

18

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:06

K/NW

19

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:24

K/NW

20

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:55

K/NW

21

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:55:38

K/NW

22

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

23

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:56:23

NW

24

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:31

K/NW

25

Król Krystyna

Recepturki

00:57:43

K/NW

26

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:27

K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:55

K/NW

28

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:59:12

K/NW

29

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:17

K/NW

30

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:51

K/NW

31

Plewiński Dariusz

Katowicki Nordic Walking

01:02:57

NW

32

Lubowiecki Adam

Katowice

01:03:05

NW

33

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:22

K/NW 2okr.

34

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:21

K/NW 2okr.

35

Hefeman Ewa

Katowice

00:42:26

K/NW 2okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Gos Barbara

Mysłowice

00:28:39

K

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:50

K

3

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:36

K

4

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:32:02

K

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:32:08

K

6

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:42

K/ Sł.Mund.

7

Osmańska Oliwia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:09

K

8

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:39

K

9

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:38:38

K

10

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:38:55

K

11

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:39:38

K

12

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:41:03

K

13

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

K

14

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:42:30

K

15

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:43:59

K

16

Furtak Monika

Endurance Team

00:48:48

K/NW

17

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:59

K/NW

18

Stefaniak Emila

Sosnowiec

00:49:44

K/NW

19

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:03

K/NW

20

Anyż Maria

Będzin

00:52:11

K/NW

21

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:21

K/NW

22

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:52

K/NW

23

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

00:54:06

K/NW

24

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

00:54:24

K/NW

25

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

00:54:55

K/NW

26

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

00:55:38

K/NW

27

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

28

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

00:56:31

K/NW

29

Król Krystyna

Recepturki

00:57:43

K/NW

30

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:58:27

K/NW

31

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:58:55

K/NW

32

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

00:59:12

K/NW

33

Boryszko Iwona

Recepturki

01:01:17

K/NW

34

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:51

K/NW

35

Królikowska Gabriela

Katowice

00:35:38

K 2okr.

36

Zasucha Danuta

Katowice

00:38:22

K/NW 2okr.

37

Wiesner Stanisława

Katowice

00:42:21

K/NW 2okr.

38

Hefeman Ewa

Katowice

00:42:26

K/NW 2okr.

39

Brodkowska Stella

Mysłowice

00:13:32

K 1okr.

40

Ćmielewska Julia

Mysłowice

00:16:10

K 1okr.

41

Seweryn Zuzanna

Mysłowice

00:16:12

K 1okr.

42

Kowalska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:19:13

K 1okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:48

Sł.Mund.

2

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:37

Sł.Mund.

3

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:30:32

Sł.Mund.

4

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:58

Sł.Mund.

5

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:32:42

K/ Sł.Mund.

6

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:18

Sł.Mund.

7

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:35:04

Sł.Mund.

8

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:13

Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:29

Sł.Mund.

10

Kardyś Aleksy

Chorzów

00:38:53

Sł.Mund.

11

Wizner Czesław

Mysłowice

00:42:23

Sł.Mund.

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:49

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:27:02

 

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:48

Sł.Mund.

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

 

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:26

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:21

 

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:36

 

7

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:32:08

K

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:41

 

9

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:36:04

 

10

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:36:29

Sł.Mund.

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:10

 

12

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:39:24

 

13

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:41:04

K

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:27

 

15

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:43:59

K

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:44:17

 

17

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:59

K/NW

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:01:51

K/NW

19

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:41:49

Sł.Mund.

20

Kowalska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:19:13

K 1okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 23 grudnia 2019 19:34
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack