Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 20 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 08 grudnia 2019 17:51

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI KOŃCOWE

PO SIEDMIU BIEGACH

(Z uwzględnieniem Biegu Trzeciego – Polska Biega !!! )

 

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI :   I + II + III +  IV + V + VI +VII

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:30:25

VI (PB)

2

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

02:41:16

VI (PB)

3

Ochowicz Piotr

KCH

02:41:24

VI

4

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:48:35

VI

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:48:58

VI Sł.Mund.+ (PB)

6

Dudzik Zenon

Katowice

02:50:08

VI + (PB)

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:53:43

VI + (PB)

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:53:56

VI (PB)

9

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:59:31

VI Sł.Mund. (PB)

10

Turek Rafał

Owocowa Kraina

03:00:57

VI+ (PB)

11

Madej Marek

Chorzów

03:01:29

VI

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

03:02:21

VI (PB)

13

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

03:02:38

VI (PB)

14

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

03:05:40

VI K (PB)

15

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

03:06:35

VI Sł.Mund.+ (PB)

16

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

03:08:23

VI K (PB)

17

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

03:10:45

VI (PB)

18

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

03:11:05

VI (PB)

19

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:11:28

VI +  (PB)

20

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

03:13:44

VI K + (PB)

21

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:14:01

VI (PB)

22

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

03:14:33

VI K/ Sł.Mund.

23

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

03:15:38

VI

24

Sojka Robert

Chorzów

03:16:05

VI (PB)

25

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:16:40

VI (PB)

26

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

03:22:58

VI + (PB)

27

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:25:33

VI

28

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:25:53

VI Sł.Mund.+ (PB)

29

Budkowski Sebastian

Mysłowice

03:26:00

VI

30

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

03:33:34

VI (PB)

31

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

03:33:41

VI + (PB)

32

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

03:34:05

VI Sł.Mund.+ (PB)

33

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

03:34:39

VI (PB)

34

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

03:34:48

VI + (PB)

35

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

03:36:03

VI + (PB)

36

Drzyzga Adam

Katowice

03:43:23

VI (PB)

37

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:48:14

VI K + (PB)

38

Dziubdziela Jarosław

Katowice

03:48:25

VI (PB)

39

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:51:43

VI + (PB)

40

Jacek Księżyk

Truchtacz Mysłowice

03:53:22

VI Sł.Mund. + (PB)

41

Stachowiak Sebastian

Katowice

03:55:02

VI (PB)

42

Jęczmyk Jakub

Będzin

03:56:34

VI + (PB)

43

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

04:00:01

VI (PB)

44

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

04:00:49

VI K (PB)

45

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

04:16:50

VI NW (PB)

46

Mlaskawa Edward

Zabrze

04:30:14

VI

47

Olszański Karol

Fear The Return

04:30:31

VI NW (PB)

48

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:36:51

VI NW + (PB)

49

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:42:16

VI NW (PB)

50

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:53:28

VI NW+ (PB)

51

Furtak Monika

Endurance Team

04:56:04

VI K/NW

52

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:59:22

VI K/NW (PB)

53

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:01:31

VI K/NW

54

Stefaniak Emila

Sosnowiec

05:02:50

VI K/NW (PB)

55

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

05:05:10

VI NW + (PB)

56

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:11:51

VI NW (PB)

57

Milczyński Marek

Mysłowice

05:25:36

VI NW

58

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:30:20

VI K/NW (PB)

59

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

05:33:04

VI K/NW (PB)

60

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

05:33:45

VI K/NW (PB)

61

Mróz Krystian

KKM Arktyka

05:34:03

VI NW+ (PB)

62

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:37:20

VI K/NW (PB)

63

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:38:07

VI K/NW+ (PB)

64

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

05:40:44

VI NW (PB)

65

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

05:40:49

VI K/NW (PB)

66

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

06:05:42

VI K/NW (PB)

67

Król Krystyna

Recepturki

06:06:34

VI K/NW (PB)

68

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

06:06:45

VI K/NW (PB)

69

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

06:08:55

VI K/NW (PB)

70

Boryszko Iwona

Recepturki

06:12:44

VI K/NW (PB)

71

Lubowiecki Adam

Katowice

06:18:37

VI NW (PB)

72

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

V

73

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

02:41:28

V

74

Piłat Łukasz

Mysłowice

02:42:51

V

75

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

76

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

02:49:43

V Sł.Mund. (PB)

77

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:50:22

V (PB)

78

Janicki Jacek

Gliwice

02:51:34

V + (PB)

79

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:53:08

V K

80

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

03:04:57

V K (PB)

81

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

03:13:13

V (PB)

82

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

03:13:23

V CC

83

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

03:18:28

V

84

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:43:13

V

85

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

04:00:29

V NW

86

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

87

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

04:41:49

V K/NW (PB)

88

Ochot Błażej

Mysłowice

01:53:07

IV (PB)

89

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:53:40

IV (PB)

90

Winczakiewicz Michał

PKO BP

02:03:01

IV (PB)

91

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:12:58

IV

92

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

02:16:59

IV Sł.Mund.

93

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund. (PB)

94

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

02:26:59

IV

95

Frania Tomasz

Endurance Team

02:29:09

IV

96

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:44:38

IV K (PB)

97

Wizner Czesław

IPA

02:48:04

IV Sł.Mund.

98

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:59:43

IV NW (PB)

99

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

03:06:59

IV (PB)

100

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:17:42

IV NW (PB)

101

Królikowska Gabriela

Katowice

03:18:44

IV K (PB)

102

Królikowski Mirosław

Katowice

03:20:28

IV NW

103

Smoleń Jarosław

Mysłowice

01:19:48

III (PB)

104

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:23:20

III (PB)

105

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:27:32

III

106

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

107

Mikołajski Damian

Team Damiko

01:28:41

III

108

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

01:32:49

III (PB)

109

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:41:01

III (PB)

110

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:43:32

III CC (PB)

111

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:49:47

III (PB)

112

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:58:08

III K

113

Baster Sławomir

Chrzanów

01:58:24

III

114

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

115

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

116

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:59:13

III K/NW

117

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:37

II

118

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

01:09:37

II CC (PB)

119

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:09:39

II

120

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

01:13:21

II

121

Kardyś Aleksy

Chorzów

01:16:12

II Sł.Mund.

122

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

123

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

124

Maszniew Romuald

Gliwice

01:30:06

II (PB)

125

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

01:34:57

II (PB)

126

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

127

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW                       

128

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

129

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

130

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

131

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

I

132

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

I

133

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

I

134

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

I

135

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

I

136

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

I

137

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

I

138

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

139

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

140

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

141

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

I

142

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

I

143

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

144

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

I

145

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

146

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

147

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

148

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

I

149

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

I

150

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

151

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

152

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

I

153

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

154

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

155

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

156

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

157

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

158

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

I

159

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

160

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

161

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

162

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

163

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

164

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

165

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

166

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

167

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

03:13:23

V CC

2

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:43:32

III CC (PB)

3

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

01:09:37

II CC (PB)

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

04:16:50

VI NW (PB)

2

Olszański Karol

Fear The Return

04:30:31

VI NW (PB)

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:36:51

VI NW + (PB)

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:42:16

VI NW (PB)

5

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:53:28

VI NW+ (PB)

6

Furtak Monika

Endurance Team

04:56:04

VI K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:59:22

VI K/NW (PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:01:31

VI K/NW

9

Stefaniak Emila

Sosnowiec

05:02:50

VI K/NW (PB)

10

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

05:05:10

VI NW + (PB)

11

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:11:51

VI NW (PB)

12

Milczyński Marek

Mysłowice

05:25:36

VI NW

13

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:30:20

VI K/NW (PB)

14

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

05:33:04

VI K/NW (PB)

15

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

05:33:45

VI K/NW (PB)

16

Mróz Krystian

KKM Arktyka

05:34:03

VI NW+ (PB)

17

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:37:20

VI K/NW (PB)

18

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:38:07

VI K/NW+ (PB)

19

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

05:40:44

VI NW (PB)

20

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

05:40:49

VI K/NW (PB)

21

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

06:05:42

VI K/NW (PB)

22

Król Krystyna

Recepturki

06:06:34

VI K/NW (PB)

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

06:06:45

VI K/NW (PB)

24

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

06:08:55

VI K/NW (PB)

25

Boryszko Iwona

Recepturki

06:12:44

VI K/NW (PB)

26

Lubowiecki Adam

Katowice

06:18:37

VI NW (PB)

27

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

04:00:29

V NW

28

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

29

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

04:41:49

V K/NW (PB)

30

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:59:43

IV NW (PB)

31

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:17:42

IV NW (PB)

32

Królikowski Mirosław

Katowice

03:20:28

IV NW

33

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

34

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

35

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:59:13

III K/NW

36

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

37

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

38

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

39

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

40

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

41

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

42

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

43

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

44

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

45

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

46

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

47

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

48

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

49

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

50

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

51

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

52

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

53

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

54

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

55

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

03:05:40

VI K (PB)

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

03:08:23

VI K (PB)

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

03:13:44

VI K + (PB)

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

03:14:33

VI K/ Sł.Mund.

5

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:48:14

VI K + (PB)

6

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

04:00:49

VI K (PB)

7

Furtak Monika

Endurance Team

04:56:04

VI K/NW

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:59:22

VI K/NW (PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:01:31

VI K/NW

10

Stefaniak Emila

Sosnowiec

05:02:50

VI K/NW (PB)

11

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:30:20

VI K/NW (PB)

12

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

05:33:04

VI K/NW (PB)

13

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

05:33:45

VI K/NW (PB)

14

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:37:20

VI K/NW (PB)

15

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:38:07

VI K/NW+ (PB)

16

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

05:40:49

VI K/NW (PB)

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

06:05:42

VI K/NW (PB)

18

Król Krystyna

Recepturki

06:06:34

VI K/NW (PB)

19

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

06:06:45

VI K/NW (PB)

20

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

06:08:55

VI K/NW (PB)

21

Boryszko Iwona

Recepturki

06:12:44

VI K/NW (PB)

22

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:53:08

V K

23

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

03:04:57

V K (PB)

24

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

25

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

04:41:49

V K/NW (PB)

26

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund. (PB)

27

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:44:38

IV K (PB)

28

Królikowska Gabriela

Katowice

03:18:44

IV K (PB)

29

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

30

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:58:08

III K

31

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:59:13

III K/NW

32

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

33

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

34

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

35

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

36

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

37

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

38

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

39

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

40

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

41

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

42

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

43

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

44

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

45

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

46

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

47

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

48

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

49

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

51

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

52

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

53

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

54

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

56

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

57

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:48:58

VI Sł.Mund.+ (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:59:31

VI Sł.Mund. (PB)

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

03:06:35

VI Sł.Mund.+ (PB)

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

03:14:33

VI K/ Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:25:53

VI Sł.Mund.+ (PB)

6

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

03:34:05

VI Sł.Mund.+ (PB)

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:53:22

VI Sł.Mund.+ (PB)

8

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

9

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

02:49:43

V Sł.Mund. (PB)

10

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

02:16:59

IV Sł.Mund.

11

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund. (PB)

12

Wizner Czesław

IPA

02:48:04

IV Sł.Mund.

13

Kardyś Aleksy

Chorzów

01:16:12

II Sł.Mund.

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

02:41:16

VI (PB)

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:48:58

VI Sł.Mund.+ (PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:53:43

VI + (PB)

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:53:56

VI (PB)

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

03:05:40

VI K (PB)

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:11:28

VI +  (PB)

7

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:14:01

VI (PB)

8

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:16:40

VI (PB)

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

03:34:05

VI Sł.Mund.+ (PB)

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:53:22

VI Sł.Mund.+ (PB)

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

04:00:01

VI (PB)

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:01:31

VI K/NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

06:05:42

VI K/NW (PB)

14

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

V

15

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:50:22

V (PB)

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:43:13

V

17

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:49:47

III (PB)

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:58:08

III K

 

 

 

Legenda :

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: piątek, 27 grudnia 2019 14:26
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2019-12-15 14:04
Dziękujemy bardzo za opinię. Miło takie opisy czytać! Zachęcamy jednak do udziału we wszystkich biegach, nie tylko tych dwóch obowiązkowych. Tylko w takim wypadku jest szansa na klasyfikację w całym cyklu.
Co do zmiany nazwy i współorganizato ra: Dyrektor OISW jest patronem jedynie kategorii mundurowej i dotyczy nie tylko funkcjonariuszy SW, ale wszystkich innych służb mundurowych, ujętych w Regulaminie GP. Nie rzutuje więc to na całość zawodów. Należy również przypomnieć, że w przeszłości w trakcie GP były rozgrywane kategorie: górnicza (współpraca z KWK Wieczorek) i klubowa Kotrak (współpraca z fundacją Persevere). Nazewnictwo było by więc zmienne a nie służyłoby to swego rodzaju tradycji mysłowickiego GP.
Ponadto mogłoby być to traktowane jako pewnego rodzaju upolitycznienie zawodów a tym samym Klubu. Truchtacz Mysłowice jest Stowarzyszeniem sportowym, otwartym na ludzi o zacięciu sportowym, organizacyjnym czy społecznym i polityka nie jest nam do szczęścia potrzebna. Myślę, że każdy z nas ma jakieś sympatie światopoglądowe , zresztą inne na pewno też, ale w klubie jesteśmy Truchtaczami i to zdecydowanie wystarcza!
Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych o Puchar Truchtacza w sezonie 2020 pozostanie niezmienione w nazwie (jedynie będzie dodany kolejny numer cyklu: XI) na które serdecznie zapraszamy już 15 lutego 2020 roku!
- Jacek Księżyk.


cyt.: "#1 ALEKSY 2019-12-13 21:36
Siedem biegów w roku w dodatku każdy z siedmiu biegów bezopłatowy To dobre siedmio etapowe zawody biegów przełajowych W których warto brać udział i ukończyć przynajmniej dwa obowiązkowe czyli pierwszy i siódmy W sumie z racji że współorganizato rem jest Służba Więzienna Grand Prix Mysłowic mogłoby mieć nazwę „Grand Prix Wolnościi” Ale podobną nazwę ma już odbywający się w Miesiącu Grudniu (w tem roku 14) w Warszawie ( Białołęka) bieg upamiętniający wprowadzenie Stanu Wojennego i Internowania".
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack