Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 08 grudnia 2019 17:51

X PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI KOŃCOWE

PO SIEDMIU BIEGACH

(Z uwzględnieniem Biegu Trzeciego – Polska Biega !!! )

 

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI :   I + II + III +  IV + V + VI +VII

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:30:25

VI (PB)

2

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

02:41:16

VI (PB)

3

Ochowicz Piotr

KCH

02:41:24

VI

4

Proksa Robert

UKS Chromik Mysłowice

02:48:35

VI

5

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:48:58

VI Sł.Mund.+ (PB)

6

Dudzik Zenon

Katowice

02:50:08

VI + (PB)

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:53:43

VI + (PB)

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:53:56

VI (PB)

9

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:59:31

VI Sł.Mund. (PB)

10

Turek Rafał

Owocowa Kraina

03:00:57

VI+ (PB)

11

Madej Marek

Chorzów

03:01:29

VI

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

03:02:21

VI (PB)

13

Pilarczyk Łukasz

KP Józefinka Katowice

03:02:38

VI (PB)

14

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

03:05:40

VI K (PB)

15

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

03:06:35

VI Sł.Mund.+ (PB)

16

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

03:08:23

VI K (PB)

17

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

03:10:45

VI (PB)

18

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

03:11:05

VI (PB)

19

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:11:28

VI +  (PB)

20

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

03:13:44

VI K + (PB)

21

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:14:01

VI (PB)

22

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

03:14:33

VI K/ Sł.Mund.

23

Plich Andrzej

Lecę Bo Chcę

03:15:38

VI

24

Sojka Robert

Chorzów

03:16:05

VI (PB)

25

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:16:40

VI (PB)

26

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

03:22:58

VI + (PB)

27

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:25:33

VI

28

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:25:53

VI Sł.Mund.+ (PB)

29

Budkowski Sebastian

Mysłowice

03:26:00

VI

30

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

03:33:34

VI (PB)

31

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

03:33:41

VI + (PB)

32

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

03:34:05

VI Sł.Mund.+ (PB)

33

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

03:34:39

VI (PB)

34

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

03:34:48

VI + (PB)

35

Kwiatek Ireneusz

IRU 75

03:36:03

VI + (PB)

36

Drzyzga Adam

Katowice

03:43:23

VI (PB)

37

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:48:14

VI K + (PB)

38

Dziubdziela Jarosław

Katowice

03:48:25

VI (PB)

39

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:51:43

VI + (PB)

40

Jacek Księżyk

Truchtacz Mysłowice

03:53:22

VI Sł.Mund. + (PB)

41

Stachowiak Sebastian

Katowice

03:55:02

VI (PB)

42

Jęczmyk Jakub

Będzin

03:56:34

VI + (PB)

43

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

04:00:01

VI (PB)

44

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

04:00:49

VI K (PB)

45

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

04:16:50

VI NW (PB)

46

Mlaskawa Edward

Zabrze

04:30:14

VI

47

Olszański Karol

Fear The Return

04:30:31

VI NW (PB)

48

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:36:51

VI NW + (PB)

49

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:42:16

VI NW (PB)

50

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:53:28

VI NW+ (PB)

51

Furtak Monika

Endurance Team

04:56:04

VI K/NW

52

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:59:22

VI K/NW (PB)

53

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:01:31

VI K/NW

54

Stefaniak Emila

Sosnowiec

05:02:50

VI K/NW (PB)

55

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

05:05:10

VI NW + (PB)

56

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:11:51

VI NW (PB)

57

Milczyński Marek

Mysłowice

05:25:36

VI NW

58

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:30:20

VI K/NW (PB)

59

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

05:33:04

VI K/NW (PB)

60

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

05:33:45

VI K/NW (PB)

61

Mróz Krystian

KKM Arktyka

05:34:03

VI NW+ (PB)

62

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:37:20

VI K/NW (PB)

63

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:38:07

VI K/NW+ (PB)

64

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

05:40:44

VI NW (PB)

65

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

05:40:49

VI K/NW (PB)

66

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

06:05:42

VI K/NW (PB)

67

Król Krystyna

Recepturki

06:06:34

VI K/NW (PB)

68

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

06:06:45

VI K/NW (PB)

69

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

06:08:55

VI K/NW (PB)

70

Boryszko Iwona

Recepturki

06:12:44

VI K/NW (PB)

71

Lubowiecki Adam

Katowice

06:18:37

VI NW (PB)

72

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

V

73

Jakubowski Piotr

Lotom Bo Lubia

02:41:28

V

74

Piłat Łukasz

Mysłowice

02:42:51

V

75

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

76

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

02:49:43

V Sł.Mund. (PB)

77

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:50:22

V (PB)

78

Janicki Jacek

Gliwice

02:51:34

V + (PB)

79

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:53:08

V K

80

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

03:04:57

V K (PB)

81

Boryszko Jarosław

Sosnowiec

03:13:13

V (PB)

82

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

03:13:23

V CC

83

Stysz Fabian

Mors Hubertus Team

03:18:28

V

84

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:43:13

V

85

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

04:00:29

V NW

86

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

87

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

04:41:49

V K/NW (PB)

88

Ochot Błażej

Mysłowice

01:53:07

IV (PB)

89

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

01:53:40

IV (PB)

90

Winczakiewicz Michał

PKO BP

02:03:01

IV (PB)

91

Niedźwiecki Ryszard

TKKF  Saturn Czeladź

02:12:58

IV

92

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

02:16:59

IV Sł.Mund.

93

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund. (PB)

94

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

02:26:59

IV

95

Frania Tomasz

Endurance Team

02:29:09

IV

96

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:44:38

IV K (PB)

97

Wizner Czesław

IPA

02:48:04

IV Sł.Mund.

98

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:59:43

IV NW (PB)

99

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

03:06:59

IV (PB)

100

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:17:42

IV NW (PB)

101

Królikowska Gabriela

Katowice

03:18:44

IV K (PB)

102

Królikowski Mirosław

Katowice

03:20:28

IV NW

103

Smoleń Jarosław

Mysłowice

01:19:48

III (PB)

104

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:23:20

III (PB)

105

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

01:27:32

III

106

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

107

Mikołajski Damian

Team Damiko

01:28:41

III

108

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

01:32:49

III (PB)

109

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:41:01

III (PB)

110

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:43:32

III CC (PB)

111

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:49:47

III (PB)

112

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:58:08

III K

113

Baster Sławomir

Chrzanów

01:58:24

III

114

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

115

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

116

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:59:13

III K/NW

117

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:37

II

118

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

01:09:37

II CC (PB)

119

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:09:39

II

120

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

01:13:21

II

121

Kardyś Aleksy

Chorzów

01:16:12

II Sł.Mund.

122

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

123

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

124

Maszniew Romuald

Gliwice

01:30:06

II (PB)

125

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

01:34:57

II (PB)

126

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

127

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW                       

128

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

129

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

130

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

131

Sikora Adam

Inżynieria Biegania

00:24:44

I

132

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:23

I

133

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:26:16

I

134

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:00

I

135

Magnucki Adam

Mysłowice

00:28:08

I

136

Wicher Grzegorz

Mysłowice

00:28:11

I

137

Michalczyk Wojciech

Easy Run Racibórz

00:29:06

I

138

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

139

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

140

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

141

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:34:14

I

142

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:35:28

I

143

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

144

Dubiński Przemysław

Przemysław Dubiński

00:36:10

I

145

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

146

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

147

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

148

Czech Maciej

Katowice

00:45:47

I

149

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:46:08

I

150

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

151

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

152

Masznicki Szymon

Gliwice

00:50:53

I

153

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

154

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

155

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

156

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

157

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

158

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:58:22

I

159

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

160

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

161

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

162

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

163

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

164

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

165

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

166

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

167

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej + Lawia

Mysłowice

03:13:23

V CC

2

Kolonko Mirosław +Arka

Goggle Pro Active

01:43:32

III CC (PB)

3

Jamroz Damian + Sajgon

Husky Fan

01:09:37

II CC (PB)

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

04:16:50

VI NW (PB)

2

Olszański Karol

Fear The Return

04:30:31

VI NW (PB)

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:36:51

VI NW + (PB)

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:42:16

VI NW (PB)

5

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

04:53:28

VI NW+ (PB)

6

Furtak Monika

Endurance Team

04:56:04

VI K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:59:22

VI K/NW (PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:01:31

VI K/NW

9

Stefaniak Emila

Sosnowiec

05:02:50

VI K/NW (PB)

10

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

05:05:10

VI NW + (PB)

11

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:11:51

VI NW (PB)

12

Milczyński Marek

Mysłowice

05:25:36

VI NW

13

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:30:20

VI K/NW (PB)

14

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

05:33:04

VI K/NW (PB)

15

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

05:33:45

VI K/NW (PB)

16

Mróz Krystian

KKM Arktyka

05:34:03

VI NW+ (PB)

17

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:37:20

VI K/NW (PB)

18

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:38:07

VI K/NW+ (PB)

19

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

05:40:44

VI NW (PB)

20

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

05:40:49

VI K/NW (PB)

21

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

06:05:42

VI K/NW (PB)

22

Król Krystyna

Recepturki

06:06:34

VI K/NW (PB)

23

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

06:06:45

VI K/NW (PB)

24

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

06:08:55

VI K/NW (PB)

25

Boryszko Iwona

Recepturki

06:12:44

VI K/NW (PB)

26

Lubowiecki Adam

Katowice

06:18:37

VI NW (PB)

27

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

04:00:29

V NW

28

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

29

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

04:41:49

V K/NW (PB)

30

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:59:43

IV NW (PB)

31

Sitkowski Paweł

Mysłowice

03:17:42

IV NW (PB)

32

Królikowski Mirosław

Katowice

03:20:28

IV NW

33

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

02:44:36

III NW

34

Botor Stanisław

Stadion Śląski

02:53:20

III NW

35

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:59:13

III K/NW

36

Barchanowski Adam

Dąbrowa Górnicza

01:37:19

II NW

37

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:38:24

II NW

38

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

39

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

40

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

41

Członkowski Krzysztof

Olimpijczyk Szczekociny

00:41:02

I NW

42

Bubel Krzysztof

Katowice

00:47:56

I NW

43

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

44

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

45

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

46

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

47

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

48

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

49

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

50

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

51

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

52

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

53

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

54

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

55

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

03:05:40

VI K (PB)

2

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

03:08:23

VI K (PB)

3

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

03:13:44

VI K + (PB)

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

03:14:33

VI K/ Sł.Mund.

5

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

03:48:14

VI K + (PB)

6

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

04:00:49

VI K (PB)

7

Furtak Monika

Endurance Team

04:56:04

VI K/NW

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:59:22

VI K/NW (PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:01:31

VI K/NW

10

Stefaniak Emila

Sosnowiec

05:02:50

VI K/NW (PB)

11

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

05:30:20

VI K/NW (PB)

12

Grzebieluch Elżbieta

Recepturki

05:33:04

VI K/NW (PB)

13

Biedra Krystyna

Kije W Dobrych Rękach

05:33:45

VI K/NW (PB)

14

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:37:20

VI K/NW (PB)

15

Świgoń Katarzyna

Katowice

05:38:07

VI K/NW+ (PB)

16

Gajdka Jolanta

Kije W Dobrych Rękach

05:40:49

VI K/NW (PB)

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

06:05:42

VI K/NW (PB)

18

Król Krystyna

Recepturki

06:06:34

VI K/NW (PB)

19

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

06:06:45

VI K/NW (PB)

20

Miklas-Kożuszek Agnieszka

Kije W Dobrych Rękach

06:08:55

VI K/NW (PB)

21

Boryszko Iwona

Recepturki

06:12:44

VI K/NW (PB)

22

Kania Agnieszka

Mysłowice

02:53:08

V K

23

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

03:04:57

V K (PB)

24

Witkowska Maria

Katowice

04:13:16

V K/NW (PB)

25

Drygalska Aleksandra

Kije W Dobrych Rękach

04:41:49

V K/NW (PB)

26

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund. (PB)

27

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:44:38

IV K (PB)

28

Królikowska Gabriela

Katowice

03:18:44

IV K (PB)

29

Szelest Barbara

Mors Hubertus Team

01:28:12

III K

30

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:58:08

III K

31

Kulińska Dorota

Kije W Dobrych Rękach

02:59:13

III K/NW

32

Olbrych Monika

Mors Hubertus Team

01:18:00

II K

33

Piecha Kasia

Chorzów

01:18:13

II K

34

Kiszka-Maziarczuk Berenika

Lecymy Durś

01:50:55

II K/NW

35

Wasilewska Barbara

Katowice

01:52:23

II K/NW

36

Maciuk Helena

Stadion Śląski

01:59:42

II K/NW

37

Redzik Dorota

Urząd Transportu Kolejowego

00:29:37

I K

38

Morawska Julia

UKS Chromik Mysłowice

00:31:09

I K

39

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:31:21

I K

40

Pączek Marta

Kraków

00:36:02

I K

41

Kissa Barbara

Tychy

00:44:16

I K

42

Janicka Justyna

Gliwice

00:45:46

I K

43

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:50:06

I K

44

Bałazińska Agnieszka

Mors Hubertus Team

00:51:53

I K

45

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:10

I K/NW

46

Jurczak Brygida

Sosnowiec

00:56:40

I K/NW

47

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:10

I K/NW

48

Zasucha Danuta

Katowice

00:58:11

I K/NW

49

Gębska Elżbieta

Kije W Dobrych Rękach

01:00:25

I K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:01:52

I K/NW

51

Królikowska-Łoskot Danuta

Stadion Śląski

01:01:58

I K/NW

52

Kowalczyk Krystyna

Katowice

01:02:22

I K/NW

53

Walencka Agata

Sosnowiec

01:04:45

I K/NW

54

Czech Krystyna

Katowice

01:05:03

I K/NW

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:37

I K/NW

56

Waloch Karolina

Siewierz

01:06:43

I K/NW

57

Waloch Maria

Siewierz

01:07:15

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:48:58

VI Sł.Mund.+ (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:59:31

VI Sł.Mund. (PB)

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

03:06:35

VI Sł.Mund.+ (PB)

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

03:14:33

VI K/ Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:25:53

VI Sł.Mund.+ (PB)

6

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

03:34:05

VI Sł.Mund.+ (PB)

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:53:22

VI Sł.Mund.+ (PB)

8

Milkowski Jan

KMP  Siemianowice Śl.

02:47:28

V Sł.Mund.+ (PB)

9

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

02:49:43

V Sł.Mund. (PB)

10

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

02:16:59

IV Sł.Mund.

11

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:24:03

IV K/ Sł.Mund. (PB)

12

Wizner Czesław

IPA

02:48:04

IV Sł.Mund.

13

Kardyś Aleksy

Chorzów

01:16:12

II Sł.Mund.

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

02:41:16

VI (PB)

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:48:58

VI Sł.Mund.+ (PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:53:43

VI + (PB)

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:53:56

VI (PB)

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

03:05:40

VI K (PB)

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

03:11:28

VI +  (PB)

7

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:14:01

VI (PB)

8

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

03:16:40

VI (PB)

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

03:34:05

VI Sł.Mund.+ (PB)

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:53:22

VI Sł.Mund.+ (PB)

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

04:00:01

VI (PB)

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

05:01:31

VI K/NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

06:05:42

VI K/NW (PB)

14

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:27:43

V

15

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:50:22

V (PB)

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:43:13

V

17

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:49:47

III (PB)

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

01:58:08

III K

 

 

 

Legenda :

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J.Ksi.

Poprawiony: piątek, 27 grudnia 2019 14:26
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2019-12-15 14:04
Dziękujemy bardzo za opinię. Miło takie opisy czytać! Zachęcamy jednak do udziału we wszystkich biegach, nie tylko tych dwóch obowiązkowych. Tylko w takim wypadku jest szansa na klasyfikację w całym cyklu.
Co do zmiany nazwy i współorganizato ra: Dyrektor OISW jest patronem jedynie kategorii mundurowej i dotyczy nie tylko funkcjonariuszy SW, ale wszystkich innych służb mundurowych, ujętych w Regulaminie GP. Nie rzutuje więc to na całość zawodów. Należy również przypomnieć, że w przeszłości w trakcie GP były rozgrywane kategorie: górnicza (współpraca z KWK Wieczorek) i klubowa Kotrak (współpraca z fundacją Persevere). Nazewnictwo było by więc zmienne a nie służyłoby to swego rodzaju tradycji mysłowickiego GP.
Ponadto mogłoby być to traktowane jako pewnego rodzaju upolitycznienie zawodów a tym samym Klubu. Truchtacz Mysłowice jest Stowarzyszeniem sportowym, otwartym na ludzi o zacięciu sportowym, organizacyjnym czy społecznym i polityka nie jest nam do szczęścia potrzebna. Myślę, że każdy z nas ma jakieś sympatie światopoglądowe , zresztą inne na pewno też, ale w klubie jesteśmy Truchtaczami i to zdecydowanie wystarcza!
Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych o Puchar Truchtacza w sezonie 2020 pozostanie niezmienione w nazwie (jedynie będzie dodany kolejny numer cyklu: XI) na które serdecznie zapraszamy już 15 lutego 2020 roku!
- Jacek Księżyk.


cyt.: "#1 ALEKSY 2019-12-13 21:36
Siedem biegów w roku w dodatku każdy z siedmiu biegów bezopłatowy To dobre siedmio etapowe zawody biegów przełajowych W których warto brać udział i ukończyć przynajmniej dwa obowiązkowe czyli pierwszy i siódmy W sumie z racji że współorganizato rem jest Służba Więzienna Grand Prix Mysłowic mogłoby mieć nazwę „Grand Prix Wolnościi” Ale podobną nazwę ma już odbywający się w Miesiącu Grudniu (w tem roku 14) w Warszawie ( Białołęka) bieg upamiętniający wprowadzenie Stanu Wojennego i Internowania".
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack