Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 member online
and 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 26 grudnia 2019 16:35

Świąteczne spalanie kalorii,

czyli Truchtacze i Truchtaczolubni

na treningu Bożonarodzeniowym!!!

   „Zdrowych i Wesołych Świąt” – tych życzeń nigdy za wiele. Wychodząc z tego założenia, Truchtacze spotkali się na wspólnym bieganiu w drugi dzień świąt. A jeszcze jak można spotkać się z Truchtaczolubnymi i do tego spalić trochę świątecznych kalorii, różnych makówek, kapusty, rybek w galarecie, smażonych, wędzonych […] … pierników, serników itp. to jest pięknie!!!

   Dzisiaj jak zwykle spotkaliśmy się na Rozalce. Dużo nas było. Biegowo wyrobiliśmy świąteczną normę. Przebiegliśmy tak mniej więcej dziesięć kilometrów, choć niektórzy co nieco do tego dołożyli. Tempo było dosyć leniwe, ale za to sprzyjające świątecznemu plotkowaniu. Kijowe laski kilometrów zaliczyły może trochę mniej, ale na pewno nie odstawały w plotkowaniu.

   Brakowało może jedynie śniegu, ale co tam – ważny był duch Świąt Bożego Narodzenia i taki maleńki duszek Truchtacza. I o to chodzi!!!

   A w treningu udział wzięli: Bożena i Martyna Kopeć, Jola i Janusz Pytel, Grażyna Hornik, Angelika i Adam Idzikowscy, Ania, Michał, Kuba, Kamil Staciwa, Celina Filuś, Marian Jarosz, Piotr Jakubowski, Rafał Wolański, Iza Klich, Grześ Stolecki, Beata Godek, Matylda Żebrowska, Basia i Jacek Księżyk, oraz Werner Legomiński i Dariusz Szmigiel jak również: Atos, Modi, Czester i Bonus!!!

 

Foto: Celina, Marian, Jacek ;-)

J.Ksi.

Poprawiony: czwartek, 26 grudnia 2019 17:11
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack