Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:26

 

XI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

2020-02-15

 

 

 

KLASYFIKACJA OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI: BIEG I

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:34

 

2

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:25:34

 

3

Pusz Paweł

ULKS Bystrzyca Kłodzka

00:25:42

 

4

Skworc Grzegorz

Skworc Biegam w Górach

00:25:53

 

5

Lisowski Adam

Socios Silesia

00:26:17

 

6

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:26:54

 

7

Pogoda Janusz

Burza Team

00:27:06

 

8

Zbąski Bartłomiej

TKKF Jastrząb Ruda Śl.

00:27:34

 

9

Ochowicz Piotr

KCH

00:27:35

 

10

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:36

 

11

Szymkowski Krzysztof

Częstochowa

00:27:42

 

12

Kania Damian

Mysłowice

00:27:52

 

13

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:56

 

14

Martowski Przemysław

Po robocie

00:28:19

 

15

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:19

 

16

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:33

Sł.Mund.

17

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:35

 

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:28:44

 

19

Łuszcz Konrad

Grodziec Run

00:28:47

 

20

Mokry Dominik

Mysłowice

00:28:53

 

21

Figołuszka Dawid

Studzienice

00:29:09

 

22

Stodolski Mateusz

Biegowa Kuźnia

00:29:15

 

23

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:19

Sł.Mund.

24

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:25

Sł.Mund.

25

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:39

 

26

Bednarski Mariusz

X Pologistics Runing Team Poland

00:29:46

 

27

Nalepka Ewa

Biegam Przez Góry

00:29:58

K/CC

28

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:30:00

 

29

Szelest Barbara

Burza Team

00:30:01

K

30

Gos Barbara

Mysłowice

00:30:03

K

31

Ślawski Mariusz

Way 2 Champ

00:30:13

 

32

Lisowski Marcin

Mysłowice

00:30:15

Sł.Mund.

33

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

 

34

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:19

 

35

Mrowiec Damian

Mors Hubertus Team

00:30:33

 

36

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:30:35

 

37

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:30:38

 

38

Słomiany Łukasz

Mysłowice

00:30:44

 

39

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:30:49

 

40

Gieroszka Robert

ADS Masna Krytyczna

00:30:52

 

41

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:54

Sł.Mund.

42

Szmatloch Maciej

Katowice

00:31:08

 

43

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:09

Sł.Mund.

44

Sojka Robert

Chorzów

00:31:14

 

45

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:16

K

46

Piłat Łukasz

X Pologistics Runing Team Poland

00:31:17

 

47

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:27

K

48

Staszałek Szymon

Katowice

00:31:45

 

49

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:31:51

 

50

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:31:54

K/Sł.Mund.

51

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:00

 

52

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:32:02

 

53

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:18

 

54

Nowak Ewa

Mysłowice

00:32:20

K

55

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:32:27

 

56

Wioska Robert

Mysłowice

00:32:40

 

57

Tomczyk Rafał

Sosnowiec

00:32:47

 

58

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:52

K

59

Pinkawa Grzegorz

Giszowiec Biega Razem

00:33:05

 

60

Pilarczyk Łukasz

KB Józefinka Katowice

00:33:24

 

61

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:33:29

 

62

Nogal Leszek

Mikołów

00:33:41

 

63

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:44

 

64

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

Sł.Mund.

65

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:33:48

 

66

Plich Andrzej

Leca Bo Chca

00:33:59

 

67

Żontow Krzysztof

Maximus Team

00:34:01

 

68

Mazur Krzysztof

Rozbiegane Mysłowice

00:34:17

 

69

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:34:19

K

70

Janicki Jacek

Gliwice

00:34:22

 

71

Bałaziński Paweł

Mors Hubertus Team

00:34:26

 

72

Kwiatek Ireneusz

Byle Do Mety

00:34:30

 

73

Tomala Robert

Lędziny

00:34:32

 

74

Staszewski Henryk

Gibkie Szłapy

00:34:40

 

75

Stryjewska Aneta

No Bo Tak

00:34:40

K

76

Trubaj Dawid

Katowice

00:34:50

 

77

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:34:51

Sł.Mund.

78

Kapłon Marek

Mors Hubertus Team

00:34:54

 

79

Przybysławski Michał

Katowice

00:34:56

 

80

Mendrela Kasia

Rozbiegane Mysłowice

00:34:58

K

81

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:59

K

82

Ratajczak Dariusz

Katowice

00:35:08

 

83

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:35:08

 

84

Winczakiewicz Michał

Winczi Team

00:35:10

 

85

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:35:13

 

86

Klimas Patrycja

Stars Team

00:35:14

K

87

Janusz Marek

Sosnowiec

00:35:15

Sł.Mund.

88

Dziedzic Bogdan

Mors Hubertus Team

00:35:35

 

89

Niemczyk Bogdan

Mysłowice

00:35:36

 

90

Trzęsiec Tomasz

Mydlice

00:35:40

 

91

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:35:44

 

92

Siara Bartosz

13 Śląska Brygada OT

00:35:53

Sł.Mund.

93

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

00:35:56

 

94

Milkowski Jan

KMP Siemianowice Śl.

00:35:58

Sł.Mund.

95

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:35:59

 

96

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:36:03

 

97

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:36:09

 

98

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:36:21

 

99

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:36:22

 

100

Sagan Zbigniew

Tychy

00:36:24

 

101

Tymiec Przemysław

Giszowiec Biega Razem

00:36:37

 

102

Drążkowski Krzysztof

Katowice

00:36:42

 

103

Kostrzewska Beata

Katowice

00:36:42

K

104

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:36:50

 

105

Pawelec Rafał

Mors Hubertus Team

00:36:57

 

106

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:00

 

107

Dziadosz Dariusz

WOPR Katowice

00:37:16

 

108

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:37:24

Sł.Mund.

109

Mikołajczyk Tomasz

Mors Hubertus Team

00:37:37

 

110

Strączek Urszula

Giszowiec Biega Razem

00:37:53

K

111

Gondarczyk Mariusz

Mysłowice

00:37:55

 

112

Baluch Adam

Katowice

00:38:14

 

113

Drzyzga Adam

Katowice

00:38:17

 

114

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:38:26

 

115

Mucha Mateusz

Parkrun Katowice

00:38:50

 

116

Maszczak Barbara

Gliwice

00:38:50

K

117

Cieślok Adam

Erigo

00:38:55

 

118

Różycka-Fryt Katarzyna

Rozbiegane Mysłowice

00:38:58

K

119

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:39:02

Sł.Mund.

120

Marszałek Dariusz

Dąbrowa Górnicza

00:39:11

 

121

Żak Arkadiusz

DNT

00:39:29

 

122

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:39:40

K

123

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:40

K

124

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:39:40

 

125

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:39:41

Sł.Mund.

126

Mrozek Piotr

Katowice

00:39:48

 

127

Olschimke Katarzyna

Giszowiec Biega Razem

00:39:55

K/CC

128

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:39:58

 

129

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:40:08

 

130

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:40:11

 

131

Zaręba Agnieszka

Burza Team

00:40:30

K

132

Kostrzewski Jakub

Katowice

00:40:51

 

133

Pinkawa Agnieszka

Giszowiec Biega Razem

00:40:54

K

134

Drożdż Kinga

Giszowiec Biega Razem

00:40:54

K

135

Betka Bartłomiej

Będzin

00:40:59

 

136

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:41:45

K

137

Kurzawa Justyna

Rozbiegane Mysłowice

00:41:53

K

138

Sroga Arkadiusz

Mysłowice

00:41:53

 

139

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

00:42:22

 

140

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:42:23

K

141

Witkowska Maria

Katowice

00:42:46

K

142

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:42:49

K

143

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:42:52

K

144

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:52

 

145

Szobak Adam

Katowice

00:42:58

 

146

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:18

 

147

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:36

 

148

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:47

NW

149

Wieczorek Patrycja

ADS Masna Krytyczna

00:44:56

K

150

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:14

NW

151

Kapuścik Beata

Giszowiec Biega Razem

00:45:35

K

152

Kołodziej Joanna

Stadion Śląski

00:45:35

K/NW

153

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:45:55

K

154

Królikowska Gabriela

Katowice

00:46:06

K

155

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:46:31

K

156

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:39

NW

157

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:46:41

 

158

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:47:09

 

159

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

00:47:14

NW

160

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:48:17

NW

161

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:48:32

NW

162

Bubel Krzysztof

Katowice

00:48:56

NW

163

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:49:01

 

164

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:05

NW

165

Adamus Marian

Silesia Nordic Team

00:49:08

NW

166

Wiesner Tomasz

Szopołazy

00:49:11

NW

167

Furtak Monika

Chorzów

00:50:04

K/NW

168

Maciuk Bronisław

Katowice

00:50:07

NW

169

Rut-Staszałek Judyta

Katowice

00:50:40

K

170

Królikowski Mirosław

Katowice

00:50:49

NW

171

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:13

K/NW

172

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:17

NW

173

Malczyk Anna

Sosnowiec

00:51:22

K/NW

174

Stefaniak Emila

Katowicki Nordic Walking

00:51:58

K/NW

175

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:35

K/NW

176

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:52:36

K/NW

177

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:38

NW

178

Łączyk Jerzy

Optyka K.M. Szczerba

00:53:06

NW

179

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:53:45

K

180

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:58

K/NW

181

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:46

K/NW

182

Jurczak Brygida

W Pogoni Za Duchem

00:55:16

K/NW

183

Zasucha Danuta

Katowice

00:55:34

K/NW

184

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:39

K/NW

185

Plewiński Dariusz

Katowicki Nordic Walking

00:55:44

NW

186

Morak-Młodawska Beata

Aktywne Kijanki Grodziec

00:55:50

K/NW

187

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:56:04

NW

188

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:52

NW

189

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:57:08

NW

190

Lebioda Paweł

Stadion Śląski

00:57:35

NW

191

Sagan Marian

40-Latek Tychy

00:57:50

NW

192

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:58:34

K/NW

193

Szymczewski Włodzimierz

Świętochłowice

00:58:44

NW

194

Botor Stanisław

Waga  Gunda Katowice

00:59:00

NW

195

Sagan Juliusz

40-Latek Tychy

00:59:08

NW

196

Płaszczewska Jolanta

Stadion Śląski

00:59:27

K/NW

197

Stachowiak Beata

Katowice

00:59:34

K/NW

198

Bogusławska Katarzyna

Stadion Śląski

00:59:36

K/NW

199

Ścibisz Bogdan

TKKF Saturn Czeladź

00:59:52

NW

200

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:54

K/NW

201

Piekarska Katarzyna

Aktywne Kijanki Grodziec

00:59:57

K/NW

202

Kuczmierczyk Iwona

Szopołazy

01:00:14

K/NW

203

Piasecki Lech

Stadion Śląski

01:00:30

NW

204

Czapura Elżbieta

MK Team

01:00:43

K/NW

205

Sagan Irena

40-Latek Tychy

01:01:00

K/NW

206

Siudyka-Wylężek Barbara

Aktywna Dąbrowa

01:02:37

K/NW

207

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:04:06

NW

208

Hefeman Ewa

Katowice

01:04:10

K/NW

209

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:04:13

K/NW

210

Aleksiewicz Barbara

Aktywne Kijanki Grodziec

01:04:36

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

211

Paszyńska Ewa

Katowice

00:39:49

K/NW 2okr.

212

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:43:08

K/NW 2okr.

213

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:58

K/NW 2okr.

214

Chrobak Joanna

Mysłowice

00:47:01

K/NW 2okr.

215

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Nalepka Ewa + Rico

Biegam Przez Góry

00:29:58

K/CC

2

Olschimke Katarzyna +

Giszowiec Biega Razem

00:39:55

K/CC

 

 

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:43:47

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:14

NW

3

Kołodziej Joanna

Stadion Śląski

00:45:35

K/NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:39

NW

5

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

00:47:14

NW

6

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:48:17

NW

7

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:48:32

NW

8

Bubel Krzysztof

Katowice

00:48:56

NW

9

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:05

NW

10

Adamus Marian

Silesia Nordic Team

00:49:08

NW

11

Wiesner Tomasz

Szopołazy

00:49:11

NW

12

Furtak Monika

Chorzów

00:50:04

K/NW

13

Maciuk Bronisław

Katowice

00:50:07

NW

14

Królikowski Mirosław

Katowice

00:50:49

NW

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:13

K/NW

16

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:17

NW

17

Malczyk Anna

Sosnowiec

00:51:22

K/NW

18

Stefaniak Emila

Katowicki Nordic Walking

00:51:58

K/NW

19

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:35

K/NW

20

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:52:36

K/NW

21

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:38

NW

22

Łączyk Jerzy

Optyka K.M. Szczerba

00:53:06

NW

23

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:58

K/NW

24

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:46

K/NW

25

Jurczak Brygida

W Pogoni Za Duchem

00:55:16

K/NW

26

Zasucha Danuta

Katowice

00:55:34

K/NW

27

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:39

K/NW

28

Plewiński Dariusz

Katowicki Nordic Walking

00:55:44

NW

29

Morak-Młodawska Beata

Aktywne Kijanki Grodziec

00:55:50

K/NW

30

Thomalla Bogdan

Stadion Śląski

00:56:04

NW

31

Milczyński Marek

Mysłowice

00:56:52

NW

32

Rurański Jerzy

Stadion Śląski

00:57:08

NW

33

Lebioda Paweł

Stadion Śląski

00:57:35

NW

34

Sagan Marian

40-Latek Tychy

00:57:50

NW

35

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:58:34

K/NW

36

Szymczewski Włodzimierz

Świętochłowice

00:58:44

NW

37

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:59:00

NW

38

Sagan Juliusz

40-Latek Tychy

00:59:08

NW

39

Płaszczewska Jolanta

Stadion Śląski

00:59:27

K/NW

40

Stachowiak Beata

Katowice

00:59:34

K/NW

41

Bogusławska Katarzyna

Stadion Śląski

00:59:36

K/NW

42

Ścibisz Bogdan

TKKF Saturn Czeladź

00:59:52

NW

43

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:54

K/NW

44

Piekarska Katarzyna

Aktywne Kijanki Grodziec

00:59:57

K/NW

45

Kuczmierczyk Iwona

Szopołazy

01:00:14

K/NW

46

Piasecki Lech

Stadion Śląski

01:00:30

NW

47

Czapura Elżbieta

MK Team

01:00:43

K/NW

48

Sagan Irena

40-Latek Tychy

01:01:00

K/NW

49

Siudyka-Wylężek Barbara

Aktywna Dąbrowa

01:02:37

K/NW

50

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:04:06

NW

51

Hefeman Ewa

Katowice

01:04:10

K/NW

52

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:04:13

K/NW

53

Aleksiewicz Barbara

Aktywne Kijanki Grodziec

01:04:36

K/NW

54

Paszyńska Ewa

Katowice

00:39:49

K/NW 2okr.

55

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:43:08

K/NW 2okr.

56

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:58

K/NW 2okr.

57

Chrobak Joanna

Mysłowice

00:47:01

K/NW 2okr.

58

Wujko Józef

Katowice

PZK

NW 1okr.

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Nalepka Ewa + Rico

Biegam Przez Góry

00:29:58

K/CC

2

Szelest Barbara

Burza Team

00:30:01

K

3

Gos Barbara

Mysłowice

00:30:03

K

4

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:16

K

5

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:27

K

6

Menżyk Joann

Mors Hubertus Team

00:31:54

K/Sł.Mund.

7

Nowak Ewa

Mysłowice

00:32:20

K

8

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:32:52

K

9

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:34:19

K

10

Stryjewska Aneta

No Bo Tak

00:34:40

K

11

Mendrela Kasia

Rozbiegane Mysłowice

00:34:58

K

12

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:59

K

13

Klimas Patrycja

Stars Team

00:35:14

K

14

Kostrzewska Beata

Katowice

00:36:42

K

15

Strączek Urszula

Giszowiec Biega Razem

00:37:53

K

16

Maszczak Barbara

Gliwice

00:38:50

K

17

Różycka-Fryt Katarzyna

Rozbiegane Mysłowice

00:38:58

K

18

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:39:40

K

19

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:39:40

K

20

Olschimke Katarzyna +

Giszowiec Biega Razem

00:39:55

K/CC

21

Zaręba Agnieszka

Burza Team

00:40:30

K

22

Pinkawa Agnieszka

Giszowiec Biega Razem

00:40:54

K

23

Drożdż Kinga

Giszowiec Biega Razem

00:40:54

K

24

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:41:45

K

25

Kurzawa Justyna

Rozbiegane Mysłowice

00:41:53

K

26

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:42:23

K

27

Witkowska Maria

Katowice

00:42:46

K

28

Zakrzewska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:42:49

K

29

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:42:52

K

30

Wieczorek Patrycja

ADS Masna Krytyczna

00:44:56

K

31

Kapuścik Beata

Giszowiec Biega Razem

00:45:35

K

32

Kołodziej Joanna

Stadion Śląski

00:45:35

K/NW

33

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:45:55

K

34

Królikowska Gabriela

Katowice

00:46:06

K

35

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:46:31

K

36

Furtak Monika

Chorzów

00:50:04

K/NW

37

Rut-Staszałek Judyta

Katowice

00:50:40

K

38

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:13

K/NW

39

Malczyk Anna

Sosnowiec

00:51:22

K/NW

40

Stefaniak Emila

Katowicki Nordic Walking

00:51:58

K/NW

41

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:35

K/NW

42

Słupianek Sonia

Katowicki Nordic Walking

00:52:36

K/NW

43

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:53:45

K

44

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

00:53:58

K/NW

45

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:54:46

K/NW

46

Jurczak Brygida

W Pogoni Za Duchem

00:55:16

K/NW

47

Zasucha Danuta

Katowice

00:55:34

K/NW

48

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:55:39

K/NW

49

Morak-Młodawska Beata

Aktywne Kijanki Grodziec

00:55:50

K/NW

50

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:58:34

K/NW

51

Płaszczewska Jolanta

Stadion Śląski

00:59:27

K/NW

52

Stachowiak Beata

Katowice

00:59:34

K/NW

53

Bogusławska Katarzyna

Stadion Śląski

00:59:36

K/NW

54

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:59:54

K/NW

55

Piekarska Katarzyna

Aktywne Kijanki Grodziec

00:59:57

K/NW

56

Kuczmierczyk Iwona

Szopołazy

01:00:14

K/NW

57

Czapura Elżbieta

MK Team

01:00:43

K/NW

58

Sagan Irena

40-Latek Tychy

01:01:00

K/NW

59

Siudyka-Wylężek Barbara

Aktywna Dąbrowa

01:02:37

K/NW

60

Hefeman Ewa

Katowice

01:04:10

K/NW

61

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:04:13

K/NW

62

Aleksiewicz Barbara

Aktywne Kijanki Grodziec

01:04:36

K/NW

63

Paszyńska Ewa

Katowice

00:39:49

K/NW 2okr.

64

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:43:08

K/NW 2okr.

65

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:46:58

K/NW 2okr.

66

Chrobak Joanna

Mysłowice

00:47:01

K/NW 2okr.

 

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:33

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:29:19

Sł.Mund.

3

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:25

Sł.Mund.

4

Lisowski Marcin

Mysłowice

00:30:15

Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:54

Sł.Mund.

6

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:09

Sł.Mund.

7

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:31:54

K/Sł.Mund.

8

Tomczyk Rafał

Sosnowiec

00:32:47

Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

Sł.Mund.

10

Cupiał Dariusz

W Pogoni Za Duchem

00:34:51

Sł.Mund.

11

Janusz Marek

Sosnowiec

00:35:15

Sł.Mund.

12

Siara Bartosz

13 Śląska Brygada OT

00:35:53

Sł.Mund.

13

Milkowski Jan

KMP Siemianowice Śl.

00:35:58

Sł.Mund.

14

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:36:50

Sł.Mund.

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:37:24

Sł.Mund.

16

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:39:02

Sł.Mund.

17

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:39:41

Sł.Mund.

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:26:54

 

2

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:33

Sł.Mund.

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:35

 

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:30:00

 

5

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:17

 

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:19

 

7

Idzikowska Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:31:27

K

8

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:00

 

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:18

 

10

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:44

 

11

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

Sł.Mund.

12

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:59

K

13

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:37:00

 

14

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:37:24

Sł.Mund.

15

Klich Izabela

Truchtacz Mysłowice

00:39:40

K

16

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:52

 

17

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:43:18

 

18

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:36

 

19

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:45:55

K

20

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:13

K/NW

 

 

LEGENDA:

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J.Ksi.

 

Poprawiony: wtorek, 18 lutego 2020 18:43
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack