Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 03 maja 2020 15:13

Bieg Trzeci – Polska Biega

 

   Kochani Biegacze! Niestety, biorąc pod uwagę obecną sytuację, Bieg Trzeci nie odbędzie się!

   W imieniu wszystkich organizatorów chciałbym bardzo prosić o wyrozumiałość. Priorytetem przy organizacji zawodów jest Wasze bezpieczeństwo a tego na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zagwarantować. Wszechobecny koronawirus skutecznie wyłączył nas ze sportowej rywalizacji. Bez względu na to jakie macie osobiste zdanie na temat jego występowania, musimy dostosować się do ogólnopolskich zaleceń a te aktualnie nie zezwalają na realizację ogólnodostępnych wydarzeń sportowych.

   To już drugi bieg z cyklu GP w sezonie 2020, który musimy odwołać. W związku z tym będzie potrzebna korekta Regulaminu naszych zawodów. Jak będzie on ostatecznie wyglądał? Dzisiaj nie jestem w stanie tego przewidzieć. Po pierwsze nie wiem, kiedy wrócimy na trasę GP. Najprawdopodobniej bieg czerwcowy również się nie odbędzie. Jak sytuacja wyglądać będzie po wakacjach? Konia z rzędem temu, kto zna odpowiedź! Osobiście jestem niepoprawnym optymistą i jestem pewny, że jeszcze będziemy w tym roku razem biegać. Do całości obrazu należy dodać jeszcze system finansowania GP, który w tej chwili posypał się jak domek z kart. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, jak uda się nam dopiąć finansowo sezon! Mam świadomość, że dzisiaj wielu z naszych sponsorów/partnerów walczy o przetrwanie i wspomaganie GP odłożone jest gdzieś na półkę, na którą niekoniecznie mamy ochotę zaglądać. Tym bardziej słowa uznania należą się tym którzy w ten sezon z nami rozpoczęli i zadeklarowali wsparcie: K. A. Fahrenholt, M. P. Mrozek. Biuro Podróży Wczasolandia (Natalia Nitsz), RCU Ubezpieczenia (K. R. Seweryn), PHU Kaper, Piekarnia-Cukiernia K. Bromboszcz!!! W domyśle pozostają jeszcze: Urząd Miasta Mysłowice, OISW K-ce, Solidarność Górnicza, którzy z GP tradycyjnie współpracowali … ale jakoś brak sygnału, że o nas pamiętają – mam jednak nadzieję, że to tylko przez ten koronacyrk.

   Biegacze, kijkarze, canicrossowcy, bądźmy jednak dobrej myśli! Jesteśmy silną społecznością. Na pewno spotkamy się jeszcze w tym roku!!! I choć może nie będzie tak bogato, wypaśnie jak w roku ubiegłym, to przecież nie o medale, nagrody nam chodzi/biega.

Do zobaczenia, mam nadzieję wkrótce!

J. Ksi. 

Poprawiony: niedziela, 03 maja 2020 15:16
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack