Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Imprezy1
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 18 listopada 2010 18:18

 

2010-11-11/2010-11-14

CZTERY DNI Z TRUCHTACZEM czyli ZAKOŃCZENIE SEZONU !!!

„Jeśli tak intensywne macie zakończenie sezon, to jak silni musicie być w czasie jego trwania ?” To stwierdzenie jednej z zaproszonych osób, najlepiej chyba podsumowuje to co działo się podczas wyjazdu do Węgierskiej Górki.

A działo się od samego początku ...

Przez ostatnie lata jeździliśmy do Ustronia, ale już najwyższy czas był aby zmienić miejsce. Długo trwały narady gdzie tym razem zakończymy sezon. Szukaliśmy miejsca które by nam odpowiadało pod względem cenowym, znajdowało sie niedaleko i miało odpowiadające nam zaplecze sportowo – towarzyskie. Krótko mówiąc : byliśmy wybredni. Pewnie długo byśmy się zastanawiali, gdyby nie propozycja Toyi : ośrodek Wrzos w Węgierskiej Górce. Sprawami organizacyjnymi związanymi z naszym wyjazdem zajęła się Grażynka Hornik. Pilotowała od samego początku sprawy związane z naszym zakwaterowaniem i wyżywieniem. I muszę powiedzieć że spisała się znakomicie w tej roli i myślę że nie po raz ostatni.

 

 

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 13:00
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Księżyk   
wtorek, 24 listopada 2009 21:11

2009-11-06/07/08 USTROŃ – „ZAKONCZENIE SEZONU” alt Minął rok od poprzedniego „zakończenia sezonu”. Dla mnie był to najlepszy sezon w życiu. Przede wszystkim dla tego że mogłem biegać i trenować razem z Wami. To tytularne „zakończenie…” dało wbrew nazwie początek wielu nowościom : nowym inicjatywom, znajomościom, powstaniu nowej sekcji i nowym wyzwaniom. Nastąpiło też trochę zmian. Jak wiadomo nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. II BSM nie był już biegiem lokalnym lecz ogólnopolskim. W zawodach startowaliśmy nie tylko indywidualnie ale kilkakrotnie wystawiliśmy DRUŻYNĘ. Doczekaliśmy się w końcu naszych barw klubowych. Byliśmy widoczni na trasach nie tylko biegowych, narciarskich ale i przeznaczonych do Nordic Walking’u. W całym kraju, jak i poza granicami. Zmagaliśmy się z drobnymi porażkami, wielkimi nadziejami, ale też z sukcesami. O te zadbała przede wszystkim Dorota Wyleciał. Dla mnie to Nasz Sportowiec Roku. Tak w ogóle awangardą w Truchtaczu są kobiety. Obydwie panie Katan ( Wiesia i Asia ) pojawiają się na podium. Bożena Kopeć reprezentująca wcześniej barwy Grzmiących Kiji „wychodziła” mistrzostwo polski w NW. Dzisiaj jest już pełnoprawnym Truchtaczem. A panowie : rewelacyjny występ Mariana Jarosza w Skandynawii w biegach narciarskich, niedawna Kaliska Setka Andrzeja Mielnika – budzi moja zazdrość, bardzo dobre występy w maratonie Piotrka Nowaka ( Poznań ) i Rafała Kontowicza ( w Niemczech ) i przede wszystkim Nasz nowy nabytek Marek Maciejewski – to najszybszy Truchtacz , chyba na każdym dystansie. Truchtacz odnotował też sukces jako drużyna ; Bardzo dobry występ w Rudawie, debiut w Katorżniku w formule Galernik Team i  największy sukces : 4 !!! miejsce w maratonie drużynowym na festiwalu Biegowym im. Jerzego Kukuczki w Katowicach ( a startowało 66 zespołów ). Były tez porażki. I przede wszystkim  brak Romka Katana.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 13:04
 
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
sobota, 05 września 2009 00:14

W dniach od 6 do 8 listopada 2009 Truchtacz Mysłowice organizuje wyjazd na zakończenie sezonu do Ustronia. Będzie to już trzeci pobyt ekipy Truchtacza w tej urokliwej górskiej miejscowości. Dwa poprzednie wyjazdy były fajną zabawą, którym towarzyszyły także niemałe emocje sportowe. Chcemy by w tym roku było podobnie.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 13:05
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Katan   
sobota, 22 listopada 2008 17:18

Ponad 20 osobowa ekipa zawodników Truchtacza, ich rodzin i przyjaciół pojechała na zakończenie sezonu biegowego do Ustronia na XIX Bieg Legionów. Wspaniała pogoda i rześkie górskie powietrze napawało optymizmem i dodawało sił do długich rozmów i wymiany doświadczeń sportowych i życiowych.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 13:06
 


 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack