Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

ciekawostki
PDF Drukuj Email
Wpisany przez katan tomasz   
sobota, 23 czerwca 2012 07:20

Jak umieszczać artykuły

Zaczynamy od zalogowania się na stronie na której obecnie jesteś. Jeżeli poniżej głównego menu pod napisem KONTAKT pojawiła się napis WYŚLIJ ARTYKUŁ to znaczy, że posiadasz uprawnienia do umieszczania artykułów, jeżeli nie - skontaktuj się z administratorem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zakładam, że posiadasz wymagane zezwolenia ;) Klikasz WYŚLIJ ARTYKUŁ i oczom twym pokazują się nieograniczone możliwości umieszczania artykułów na stronie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice.

Zaczynamy ...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 04 marca 2010 21:22

Justyna Kowalczyk Mistrzynią Olimpijską !!!

alt No jak by nie było, kilka słów wypada napisać na temat tego wydarzenia i jego Bohaterki. "Truchtacz" ma przecież mocną sekcję narciarską, pewnie więc w dużym stopniu się identyfikujemy za złotą medalistką. Ja osobiście mam bardzo mało do czynienia z nartami, ba ! nigdy nie przebiegłem na biegówkach nawet 100 m. ale lubię się przyglądać zmaganiom biegaczy. Jednak nie o samym wyczynie sportowym chciałbym powiedzieć. To że Kowalczyk jest największą i najlepszą polska narciarką jest bezapelacyjne. Przy okazji pokazała że można przy tym pozostać normalnym człowiekiem. Ujęła mnie tym że nie czaruje i nie opowiada bzdur, tylko nazywa rzeczy po imieniu. Jako jedna z pierwszych mówiła o źle przygotowanych trasach olimpijskich. Dało się wtedy słyszeć, szczególnie po pierwszym nieudanym występie że „gwiazdorzy”, wymyśla i stara się usprawiedliwić. Organizatorzy zbagatelizowali te uwagi i doszło do nieszczęścia.

Poprawiony: środa, 28 kwietnia 2010 14:55
 
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Tomasz Katan   
piątek, 04 września 2009 23:44

 

Witam Wszystkich. Poniżej propozycja na baner dla Stowarzyszenia, w przeciągu najbliższych dni trzeba wybrać projekt i znaleźć firmę która go tanio wykona. W tej chwili jest to jedyna propozycja. Brak innych i brak firmy, która to wykona - Jeżeli macie propozycje / projekty i znajome firmy, które mogą takie banery zrobić to proszę się zgłosić.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 14:24
 


 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack