Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

z innej beczki
PDF Drukuj Email
Wpisany przez katan tomasz   
wtorek, 27 listopada 2012 11:27

Konkurs Literacki

 

Zapraszam Wszystkich Truchtaczy i ich rodziny do uczestnictwa w konkursie literackim związanym ze stowarzyszeniem Truchtacz Mysłowice.

Zakładka "od Truchtacz do Biegacza" napisana kilka lat temu powinna wg. mnie zostać zaktualizowana ,a najlepiej napisana od nowa.

Stąd propozycja konkursu literackiego-

temat: Historia Truchtacza Mysłowice

cel: krótko max. kartka A4; przedstawić historie powstania istnienia stowarzyszenia, tak aby zachęcić nowe osoby do przyłączenia się do Truchtacza

forma: proza, wiersz

termin: do końca 2012 r.

nagroda: poza publikacją na stronie, ksiązka Jerzego Skarżyńskiego wraz z autografem " Maratony i ultramaratony"

przenaczenie: tylko dla Truchtacz i członków ich rodzin

Ważne: Musi napłynąć przynajmniej 5 prac aby konkurs miał sens.

Jury konkursu:  reprezentujący Truchtacz - Tomasz Katan, Adam Klein redaktor naczelny portalu bieganie.pl; Agnieszka Gortel-Maciuk chyba nie trzeba przedstawiać, najlepsza śląska biegaczka z nadziejami na najlepszą polską maratonkę; Gabriela Kucharska "Gabi" blogerka m in. maratony polskie.pl i w ogóle bardzo pozytywna postać w polskiej rzeczywistości około biegowej.

 

Zapraszam do uczestnictwa

Każdy twórca otrzyma nagrodę .

Poprawiony: poniedziałek, 03 grudnia 2012 11:15
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 24 kwietnia 2010 17:17

WIELKIE SPRZĄTANIE I MYSŁAWY 2010

Okazuje się że potrafimy działać nie tylko na polu sportowym, ale i na społecznym. W ostatnich dniach mieliśmy tego przykłady. Po pierwsze bez zbytecznego namawiania, potrafiliśmy zebrać się i wspomóc Ośrodek Hipoterapii „Padok” w sprzątaniu Janowskich lasów. Wystawiliśmy liczną, dobrze zorganizowaną drużynę sprzątaczy. Kilkunastu Truchtaczy walczyło ze śmieciami i można śmiało powiedzieć że tę walkę w czwartek wygraliśmy. Fajnie żeby to przemówiło do rozumu tym wszystkim, którzy odwiedzają las „nie w celach rekreacyjnych”. Warto wspomnieć że Truchtacz był jedną z wielu „drużyn” zmagających się ze śmieciami.

Myślę ze zysk będzie z tego płynął co najmniej podwójny : mamy czysty las i Naszą Trasę Biegową oraz pokażemy społeczeństwu , nie tylko Mysłowic że Truchtacze nie tylko startują, trenują ale udzielają się społecznie i ekologicznie.

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 14:23
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez katan tomasz   
środa, 14 kwietnia 2010 20:27

W imieniu członków Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice - składam najszczersze wyrazy współczucia rodzinom i przyjaciołom ofiar katastrofy samolotu w Smoleńsku.

Słowa znaczą niewiele, ale mamy nadzieję, że za tym tysiącem słów idą uczucia, które do Was dotrą.

Do Was którzy opłakują bliskich i do Was którzy obserwujecie nasze poczynania "z góry" .

 

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 14:29
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 15 kwietnia 2010 07:28

2010-04-22 WIELKIE SPRZĄTANIE

Ekipa Truchtacza przyłącza się do akcji sprzątania lasu. Sprzątanie przeprowadzone będzie w godzinach 10,00 – 18,00 w czwartek 22 kwietnia, w rejonie trasy Grand Prix i stadniny koni. W zasadzie każdy będzie mógł znaleźć dla siebie odpowiednią godzinę. O godzinie 16,00 zaplanowaliśmy sprzątanie „grupowe” Truchtaczy, najlepiej w strojach startowych, a przynajmniej w koszulkach. Powinniśmy być widoczni i zarazem kojarzeni nie tylko z samy bieganiem, ale też z tym ze dbamy o miejsce w którym startujemy i trenujemy.

Głównym Koordynatorem ( tzw. Wielkim Sprzątaczem ) została wybrana Bożena Kopeć. Wszelkie pytania dotyczące szczegółów akcji proszę kierować do Bożeny. Organizator zapewnia worki na śmieci. Pamiętać należy jedynie o samodzielnym zaopatrzeniu się w rękawice ochronne.

 

LAS JEST NASZ – NIE DAJMY SIĘ ŚMIECIARZOM !!!

 

 

Jacek Księżyk

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 14:23
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez katan tomasz   
środa, 14 kwietnia 2010 14:24
Jeszcze tylko dwa dni do 15 kwietnia można głosować na stronie
Na wydarzenie Sportowe Roku 2009 w Mysłowicach
II Bieg Spełnionych Marzeń jest nominowany do tej nagrody - jeżeli uważacie, że dobrze wypełniliśmy swoje zadanie Głosujcie na Bieg Spełnionych Marzeń
Dziękujemy
Organizatorzy Biegu Spełnionych Marzeń
Członkowie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice
Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 14:23
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack