Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

spotkania
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 14 grudnia 2009 22:58

Spotkanie Opłatkowe AD 2009

alt

Mam nadzieję że do wszystkich , lub prawie wszystkich dotarły już zaproszenia na tradycyjne coroczne spotkanie opłatkowe. Zapraszamy całą rodzinę Truchtacza : zawodników, kibiców, fotografów osoby współdziałające, współpracujące i pomagające stowarzyszeniu. Wszystkich którzy czuja się w jakikolwiek związani z Naszym Klubem. Spotkanie opłatkowe odbędzie się 2009-12-17 o godz. 18,00 w dawnym ośrodku PTTK-u na ul. B. Świerczyny obecnie Baba Jaga ( należącym do KWK Mysłowice ). Osoby do których nie dotarliśmy z zaproszeniami, chciałbym bardzo przeprosić i obiecuję że otrzymają je na spotkaniu w czwartek.

Kawa , herbata zapewniona , reszta ( czyli słodkości ) we własnym zakresie.Liczę ze będzie Nas tak dużo ze braknie miejsca. A warto , bo będą niespodzianki. ;-)

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2012 13:11
 
PDF Drukuj
Wpisany przez Grzegorz Mucha   
środa, 24 grudnia 2008 12:43

Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia – 17 grudnia 2008 r. rodzina Truchtacza spotkała się na spotkaniu opłatkowym w Klubie „U Plebana” przy kościele w Mysłowickim Janowie. W tym najgorętszym przedświątecznym okresie, kiedy czynimy już ostatnie przygotowania do świąt, wielu z nas znalazło czas, aby spotkać się i podzielić tradycyjnym opłatkiem.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack